Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cevap Gonderim Hatasi
TM işaretinden kaynaklanıyor olabilir. Copyright, Rights Reserved, Trade Mark tarzı işaretler mesajınızda çok var muhtemelen onların birisinden kaynaklı.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, heisenberg, 1905sss
(12-06-2017, 04:28 PM)heisenberg demiş ki: Colt tabancam için bol resimli konu açmaya çalıştığımda fotoğraftaki gibi hata alıyorum. Aynı içeriği mesaj olarak başka bir konuya yazayım dediğimde aynı hatayı alıyorum, konuya eklenebilecek fotoğraf sınırı olabilir diye fotoğrafsız denedim ancak durum değişmedi. Yöneticiler düzeltebilir ise sevinirim. 

Bu hata mesajını aldığınızda konuyu taslak olarak kaydedin. Ondan sonra taslağı tekrar açtığınızda sorunsuz mesaj gönderebiliyorsunuz. Hatanın sebebi Türkçe'de olmayan harfler ve karakterler.
Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
heisenberg, Ahmet Özalp
Sayın ilksurfer, attığım mesajlar foruma girmiyor. Moderasyonun onayından sonra yayınlanacaktır şeklinde mesaj alıyorum.

Alıntı

Sayın İlksurfer,
Sayın Gunman foruma mesaj gönderemediğini söyledi. Bir kısıtlama mı vardır?
Saygılar.

Alıntı

Arkadaşlar merhaba. Biliyorum burası yeri değil ama birşey sormak istiyorum. Foruma yeni üye kaydı kapatıldı mı? Eğer kapatıldı ise sebebi nedir? Yeni üye olacak bir arkadaşım vardı. Şimdiden teşekkürler.

Alıntı

Evet Sn FNci
son günlerde yaşanan bazı tatsızlıklardan dolayı foruma yeni üye kayıtları durdurulmuştur.
Saygılar,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Vefasiz
Sn ilksurfer
özel mesaj gönderemediğim için burdan yazıyorum,doğru yere mi yazıyorum onu da bilmiyorum ama sizden nick imi MİLR olarak değiştirmenizi isteyecektim. Türkçe karakterden ötürü sıkıntı olursa milr olarak da değiştirebilirsiniz.
Saygılarımla.

Alıntı

Dün ben de yaşadım mesaj gönderim problemini bir çok defa denememe rağmen ama daha sonrasında düzeldi.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi