Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cevap Gonderim Hatasi
Benim de göndermiş olduğum mesajlar moderatör onayından geçiyor sanırım. Lakin herhangi bir engel teşkil etmemesine karşılık bir kaç mesajım konu altına girmedi. 10 mesaj tamamlayamadığım için de sormak istediğim konuları forumda oluşturamıyorum.

Alıntı

Sn, Forum yöneticileri;
Üyeliğim ile ilgili sıkıntı yaşıyorum, konu ve görüş paylaşma yetkim sınırlandırılmış. İlgili forum başlıklarına baktığımda kayda değer bir bilgiye ulaşamadım. Oysa ki üyelik tarihi itibari ile 8 yılı tamamlamış bulunmaktayım.
Şimdiden yardım ve ilginize teşekkür ederim.

Alıntı

Düzelttim.

Alıntı

(01-09-2018, 07:41 PM)ilksurfer demiş ki: Düzelttim.

Aynı düzeltme benim için geçerli olur mu ? EDIT : Daha önce bende aynı sorunu yaşıyordum şuan yaşamıyorum herkes de düzelmiş sanırım.

Alıntı

Ben de aynı sorunu "Lazer yasak mı?" başlıklı konuda yaşıyorum. Konu altına yazdığım cevabım görünmediği gibi bir de moderatör onayı ikazı görüyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı

Merhaba Sn. ilksurfer,

Foruma yaklaşık 2 ay önce üye oldum. Bugüne kadar sadece sadece teşekkür ederek konulara dahil oldum.
Bugün ilk kez "En son ne aldınız?" konusuna resim içeren bir cevap yazdım.

Yollama butonuna bastığımda çıkan uyarı hızlı geçtiği için okuyamadım. Tekrar yollayıp konuyu da kirletmek istemiyorum.
Mesajlar, özellikle ilk mesajlar bir onay mekanizmasından mı geçiyor?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Malisekmec
Evet efendim, ilk 15 mesaji ben kontrol edip yayınlıyorum...

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Koca, Malisekmec
Ms Word'de yazdığınız bir metni foruma iletmek gerçekten eziyet. Neredeyse çeviriye harcadığım zamandan fazlasını harcamama rağmen bir makaleyi iletemedim. Tüm tek tırnak, çift tırnak ve tire'leri tek tek değiştirdim ama nafile. Halen: 

[Resim: Ekran-Resmi-2019-03-09-13-36-33.png]

hatasını alıyorum. Sn ilksurfer, bir yerlerde kodları UTF-8 yaparsanız bu sorunun giderileceği bilgisi var internette. Aslı var mıdır bilmiyorum...

En azından bu sorunu aşabileceğimiz, geçersiz karakterleri ayıklayabilen bir çözüm bulan varsa, iletir ise sevinirim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. lenduha,

Mesajınızı önce taslak olarak kaydedip, sonra göndermeyi deneyebilir misiniz? Daha evvel işe yarıyordu.

Saygılar...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lenduha, alone61, mimaslan
(09-03-2019, 01:44 PM)lenduha demiş ki: Ms Word'de yazdığınız bir metni foruma iletmek gerçekten eziyet. Neredeyse çeviriye harcadığım zamandan fazlasını harcamama rağmen bir makaleyi iletemedim. 
hatasını alıyorum. Sn ilksurfer, bir yerlerde kodları UTF-8 yaparsanız bu sorunun giderileceği bilgisi var internette. Aslı var mıdır bilmiyorum...

En azından bu sorunu aşabileceğimiz, geçersiz karakterleri ayıklayabilen bir çözüm bulan varsa, iletir ise sevinirim.
Sayın lenduha,

Ben de word'de yazdıklarımı göndermede ayni hatayı alıyorum. Şöyle bir bir çözüm buldum ve 12 mesaj önce de  bu sayfada Sn. Boztepeli'ye yazdım. Word de yazdığımı copy-paste ettikten sonra karalayınca, tepedede çıkan A- işaretine basarak biçimlendirmeyi temizliyor,  Sonra ilk cümleyi cursor'u en başa getirip yeniden yazıyorum. Sorun çözülüyor. Bir denemenizi tavsiye ederim.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lenduha, mimaslan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi