Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online savaş oyunları
Uzun zamandır ne PC'de ne de telefonda oyun oynamıyordum. En son Operation Flashpoint: Cold War Crisis
ve Battlefield 2 oynamıştım. Ancak geçen sene telefonda World of Tanks Blitz'e merak sardım. 5 ay oynadıktan sonra bırakmıştım. Ancak şu ara Arma 3 Apex'e merak saldım. Sn.Engin055 dediği gibi askeri simülasyon, Tüfek ile nişan almak bile bence çok zor. Editor özelliği sayesinde kendiniz haritaya tank, top, uçak vb. şeyler koyarak bölüm yapabiliyorsunuz. Online özelliği var. Ancak girsem hırs yaparım, hiç çıkamam. O yüzden bulaşmıyorum.

2 üye teşekkür etti:
tirendaz, Engin055
(30-04-2017, 11:19 PM)ombra demiş ki: Uzun zamandır ne PC'de ne de telefonda oyun oynamıyordum. En son Operation Flashpoint: Cold War Crisis
ve Battlefield 2 oynamıştım. Ancak geçen sene telefonda World of Tanks Blitz'e merak sardım. 5 ay oynadıktan sonra bırakmıştım. Ancak şu ara Arma 3 Apex'e merak saldım. Sn.Engin055 dediği gibi askeri simülasyon, Tüfek ile nişan almak bile bence çok zor. Editor özelliği sayesinde kendiniz haritaya tank, top, uçak vb. şeyler koyarak bölüm yapabiliyorsunuz. Online özelliği var. Ancak girsem hırs yaparım, hiç çıkamam. O yüzden bulaşmıyorum.

Sayın Ombra Fps türündeki nadir yapımlardan birisi Arma 3. Hele Türk modu yüklendiği zaman çok daha cazip ve eğlenceli geliyor. O dağların atmosferini ve çatışmaların şiddetini Türk askerinin ve Özel Harekat Polislerimizin gözünden görmüş gibi oluyorsunuz. Oyun oynamayı seven tüm forum üyelerine tavsiyemdir.

saygılar

1 üye teşekkür etti:
ombra
Solo, Duo ve Squad(max.4) modlari bulunan bir survival oyunu diyebilirim.Genis bir haritaya 100 oyuncu ucaktan parasutle atlayarak istedigi noktaya inis yapiyor.Oyun baslangicinda herhangi bir silah veya saglik ekipmaniniz yok.Indiginiz yerde ki yapilardan ekipman topluyoruz.Amac oyun sonunda yasayan son kisi olmak.Oldukca genis olan haritada oyunun saatlerce surmesi muhtemel oldugundan oyun baslangicindan belli bir sure sonra araliklarla , haritada giderek daralan alanlar belirlenir ve verilen surede tum oyuncular bu alanlara gitmek zorundadir.
Oyun steam uzerinden 69TL olarak satista , duo ve squad modlari Turk oyuncularla oldukca keyifli.Bir goz atmanizi tavsiye ederim.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi