Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online savaş oyunları
(25-04-2017, 09:42 AM)sem demiş ki: "Who dares win 2 " diye bir oyun vardı küçükken birde " Air raid" sanırım. Commodore 64'ün kasetleri vardı, 128'de floopy disklere geçince evrim olmuştu. Windows 3.1'de kopyalama yaparken ekrandan ekrana kağıtların uçtuğunu görünce heyecanlanmıştım Smile

Commodore 64'ü okulda bilgisayar dersinde görmüştüm, koskoca okulda bir tane vardı, hoca "Dokunmayın lan! bozarsınız  açın defterleri, ben komutları ve ne işe yaradıklarını söylerim siz yazın." dedi sonrada bir daha göremedik. 13 yıl sonra şirkette işe başlayınca 29 yaşında öğrendim bilgisayar nedir nasıl kullanılır, bunda oyunların katkısı inkar edilemez.

5 üye teşekkür etti:
hunter 12, fuat_61, sem, GullyFoyle, tekoglu
[Resim: Ly6bQj.jpg]

Savaş oyunu olarak PS4'te Call Of Duty oynamaya yeni başladım. Online oyuna bir kere girdim. Bir daha girmeyi düşünmüyorum. Çocuklar felaket Smile
Yalnız PS3 Payday 2 oyununda onlineda üst seviyelerde olan hatırı sayılır bir oyuncuyum. Oyun 'Heat' filminden esinlenilerek yapılmış. Tavsiye ederim.

2 üye teşekkür etti:
tirendaz, m16a2
Merhaba,

World of tanks 6. senesini dolduruyor. Rekorlar kırmış bir tank oyunu.

worldoftanks.eu sayfasından ücretsiz olarak kayıt yapabiliyor ve 15e karşı 15 kişi şeklinde 2.Dünya Savaşı tankları ile birbirinize dalıyorsunuz. Tabanca tüfek kesmez derseniz buyrun sizlere kocaman tanklar...

Ben daha büyük savaş makinelerinden hoşlanırım diyenlere worldofwarships.eu öneriyorum. Tarihi Bismarck'ı, Tirpitz'i Yamato'yu ve daha birçok zırhlı ile bu defa denizlerde kapışabilirsiniz.

Uçacağım derseniz worldofwarplanes.eu üzerinden bu sefer de efsanevi P-zero ları, Masserschmitt leri, Mustang leri kullanmanız mümkün.

Bu oyunlar arcade gibi derseniz çok daha gerçekçi olan warthunder.com oyunu, ya da 2. dünya savaşı yerine güncel tankları denemek için de armored warfare https://aw.my.com/gb oyununu deneyebilirsiniz.

Ben tüfek kullanayım çatışayım istiyorsanız survarium adlı oyun da size göre olabilir...

Ben bu aralar Ghost Recon Wildlands oyununu oynuyorum. Bildiğimiz CIA vs eroin çetesi gibi bir hikayesi var, ama oldukça sürekleyici tavsiye ederim...

Fantastik zor oyun severlere Dark Souls serisi, Bloodborne diyebilirim.

Evet ben artık 40 yaşına merdiven dayamış da olsa iflah olmaz bir gamerim...

Saygılarımla

11 üye teşekkür etti:
lupus, GullyFoyle, tirendaz, eraonk, tekoglu, celik60, sem, alone61, Fruktoz23, Haritacı1461, DaRkNeSs-
Bu arada Call of Duty Advanced Warfare oyununda  Kevin Spacey'in demokrasi hakkında bir tiradı var ki enteresandır. Tavsiye ederim.

Saygılarımla

1 üye teşekkür etti:
derinoz
Sevgili forumdaşlar, ps4'ü 5-6 ay oldu alalı, özellikle online fps denilen savaş oyunlarında artık seviye o kadar yükseklere çıktı ki 64 kişilik haritalarda günümüzde kullanılan bütün silahlarla oynanıyor bu oyunlar. Ayrıca çok fazla da ayrıntı var mesela silahların atış mesafesine göre verdiği damage yani hasar değişiyor, bu ve bunun gibi birsürü ayrıntı var. Bu oyunlarda en güzel şey de arkadaşlarla birlikte oynamak, kulaklığınızı takıyorsunuz, haberleşme imkanı da var, başlasın operasyonlar. Eğer buradan bir ekip kurarsak mükemmel olur, ben de forumda bu konuda bir başlık bulamamıştım, açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Ben Battlefield 1 ve Battlefield 4 oynuyorum. Bugün youtube de Sn Ortaç ın tanıtımını yaptığı gewehr 98 silahını gördüm, bu silah Bf 1'de Osmanlı askerlerinin elinde Big Grin Birlikte oynamak isteyen beni ekleyebilir: Psn İd meto6044

2. Dünya savaşı ve soğuk savaş dönemi tanklarına ve uçaklarına meraklı iseniz, War Thunder isimli online oyunu tavsiye ederim. Eğlence tarzından simulasyon oynayış tarzına kadar çeşitli oynanış seçenekleri sunuyor. Ses ve grafik kalitesi iyi olan bir oyun. Ayrıca 2-3 ayda bir sürekli yeni içerik ve yeni araçlar ekleniyor.

Benim savaş oyunu biraz daha eski dönemlerde geçiyor, merak edenler içim CS nin kılıçlısı Smile

2 üye teşekkür etti:
tirendaz, Kinyas
Call of duty 1. Dünya Savaşına geri dönüş yapıyormuş . Meraklılarına..Smile

1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Kimse söylememiş lakin Arma 3 tam bir askeri simülasyon. Savaş oyunları içinde şahsen en gerçekçi bulduğum oyun. Çatışmaya girince her an nereden mermi nereden bomba geleceği belli değil. Uzun intikallerde Mayın ve el yapımı patlayıcı korkusu ise cabası. Bu oyunda Call Of Duty tarzı Terminatör gibi önümüze geleni öldüremiyoruz. Çok gerçekçi çatışma, arazi,askerlik deneyimi sunuyor. Fps oyunlarını seven tüm silahseverlere tavsiye ederim

1 üye teşekkür etti:
ombra
Day Of Defeat...'' wildeagle'' o zamanlardan kalma Smile.Yıllar önce sürekli aynı serverda oynadığım için önce ''acemi'' üye sonrasında ''tam üye'' sonrasında da ''admin'' olduğum , sabahları 4 lere kadar oynayıp 7 de kalkıp işe gittiğim online oyun .

2 üye teşekkür etti:
celik60, tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi