Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online savaş oyunları
ARMA3 oyununu önere bilirim özellikle fps askeri taktik olarak oynanışı çok iyi youtubeda oynanış videoları var bir çok kişinin beğeneceğini düşünüyorum , bir de tom clancy rainbow six siege oyunu var bu daha çok swat tarzında (baskın basan) bununda oynanışları youtubeda mevcut fpscilere önerebilirim.

1 üye teşekkür etti:
m16a2
Ubisoft'un Tom Clancy serisi oyunları arasında bana göre açık ara The Divison ilk sırada gelir. Eli konsol klavye tutan herkese şiddetle öneririm.

2 üye teşekkür etti:
m16a2, derinoz
Seneler önce Max Payne 2, Delta Force, Delta Force Black Hawk Down, Delta force Xtreme 2, Rise Of nations, Stronghold bitirdiğim oyunlar arasında. Ama hiç online oynama şansım olmadı, şimdi de yaşımız geçti, vakit de bulamıyoruz zaten.

3 üye teşekkür etti:
zarif_, GullyFoyle, tirendaz
'' Wolfenstein ile başladık...'' diyecez, yaşımız ortaya çıkacak... Smile

13 üye teşekkür etti:
aseyhan, blueokkes, PersonalDefence, Fruktoz23, blacksea, tirendaz, GullyFoyle, eraonk, MMW398, tekoglu, celik60, DaRkNeSs-, Murphy
(24-04-2017, 09:02 PM)lupus demiş ki: '' Wolfenstein ile başladık...'' diyecez, yaşımız ortaya çıkacak... Smile

Vallahi ben çok küçüktüm ama devamı olan spear of destiny oyununu da oynadım Smile
Esas favorim Duke Nuke'em o ayrı...

2 üye teşekkür etti:
blueokkes, GullyFoyle
(24-04-2017, 09:02 PM)lupus demiş ki: '' Wolfenstein ile başladık...'' diyecez, yaşımız ortaya çıkacak... Smile

Kıymetli Üstad; Castle Wolfenstein mı? Yaşımız ortaya çıkacak deyince aklıma ilk bu geldi, daha eskisi varsa ona ben yetişemedim.

2 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, GullyFoyle
Versiyonunu bile unuttum... Smile

2 üye teşekkür etti:
blueokkes, Sabri
"Who dares win 2 " diye bir oyun vardı küçükken birde " Air raid" sanırım. Commodore 64'ün kasetleri vardı, 128'de floopy disklere geçince evrim olmuştu. Windows 3.1'de kopyalama yaparken ekrandan ekrana kağıtların uçtuğunu görünce heyecanlanmıştım Smile

1 üye teşekkür etti:
blueokkes
Sn.Lupus Wolfenstein dedi, anılar depreşti. Doom, Quake, yine bahsi geçen Duke Nukem 3D ... Öyle ki Quake II yüklemek için sisteme format atmak zorunda kalıyordum yer açılsın diye HDD, 540MB olduğu için. (Bir önceki HDD 120MB idi) C64 ve HDD olmayan PC'lerde DD disketlerle oyun oynamak bile ayrı bir dünyaydı.

Neyse online olarak bir süre Warrock oynadım ama çok büyük haritalar, uçak ve helikopterlerin ciddi anlamda lehlerine avantajları ve ciddi hile nedeniyle bırakmıştım. Uzun süredir, fırsat buldukça Combat Arms oynuyorum. Görece çok daha az hile var. Ve benim gibi düşük sistemli PC'de şimdilik sıkıntı yaratmıyor. Dezavantajı oyun içi para tavan yaptığında, rütbeniz de yüksek ise amaç pek kalmadığından sıkıcı oluyor. İki türlü para birimi var. Biri oyun içinde, oynayarak kazandığınız GP denilen tür bir de NX denilen Euro (5 Euro = NX 5000 ) cinsinden alarak oyundaki ekstra eşyaları satın alabildiğiniz para birimi. Hatta boş bir anıma denk gelen  bir yarışmada (Kafanıza göre silah tasarlıyordunuz) nasıl olduysa çocukların önüne geçip 100.000 NX kazanmıştım. Oynayan yoktur muhtemelen de darthewok kullanıcı adım beklerim Smile

[Resim: as.jpg]

Saygılarımla

2 üye teşekkür etti:
heisenberg, derinoz
Benim oynadığım ilk savaş oyunu River Raid idi.
80'lerin efsane savaş oyunu.

[Resim: images_1.jpg]

[Resim: images.png]

7 üye teşekkür etti:
blueokkes, S@riyerli, GullyFoyle, fuat_61, derinoz, tekoglu, DaRkNeSs-

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi