Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online savaş oyunları
Arkadaşlar merhaba 
Konu olarak bulamadım  bugüne kadar açılmaması da enteresan. Geçenlerde oğlumun ısrarı ile ilk defa online savaş oyunu oynadım. Hay lanet keşke oynamasaymışım o gün bu gündür ps4  ün başından kalkamaz oldum. Bu tür oyun meraklısı arkadaşlar var mı? Mesela ben butterfield4 oynuyorum. Nickim de SariaknaT. Şayet olurda bu oyunu oynayan arkadaşımız olursa karşı saflarda çarpıştığımız da lütfen görmemezlikten gelsin.Big Grin
Saygılarımla

10 üye teşekkür etti:
sparus, Nurol21, GullyFoyle, celik60, Taichun, Annnyang, Dubai, DaRkNeSs-, Afyon, Keyeast
Karanlık tarafa hoşgeldiniz Smile
Yalnız Battlefield'a "butterfield" yazmayın, vallahi gamer'lar topa tutar Big Grin
Bendeniz COD oynarım yalnız yaşım icabı online oynamıyorum: çocuklara karşı hiçbir şansımın olmadığını zor yoldan öğrendim.
Saygılarımla

13 üye teşekkür etti:
NG1, Sabri, heisenberg, Cem1964, Fruktoz23, Ruhsuz, sparus, alone61, sem, ThePulchra, derinoz, celik60, DaRkNeSs-
Sn. Tirendaz aslında ismi doğru yazdım ama cep telefonunun azizliğine uğradım. Bende genç sayılmam ama biraz konsantre olduğumda sanki gençlere taş çıkartırmışım gibi geliyor.Big Grin Şaka bir yana silah ve hedef pratiği daha doğrusu Allah yaşatmasın ama savaş pratiği açısından bana göre faydalı bir uğraşı. Umarım birgün birlikte oynama ortamı buluruz.
Saygılarımla

1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Smile
Electronic Gamer diye bir sporcu sınıfı var; emekli olma yaşları 25 Big Grin
En son Half Life'ın bir türevini hızlı oynamak için görüntü ayarlarını düzenlemiş bir 11 yaşın ekranına baktım: Hani Neo Matrix filminde dünyayı aşağıya inen yeşil bir koddan ibaret görüyor ya, hah, tam da gördüğüm ekran ayarı oydu.
Big Grin
Bunun üzerine nacizane işin bu tarafına yöneldim Smile

https://www.ted.com/talks/jane_mcgonigal...tter_world
Saygılarımla

2 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, DaRkNeSs-
Ben de SKILL Special Force 2 oynuyordum fakat Sayın tirendaz'ın dediği gibi online oynamak Counter Strike'de botlara karşı oynamaya hiç benzemiyor (genç olduğum halde). Kevgire çeviriyorlar   Big Grin

Saygılar

1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Çocucklara , daha doğrusu bir hevesle tüm konsolları aldım. Birkaç kez bowling oynamışlığım var.En son 95-96 yıllarında "Prehistorik" adlı bir oyun vardı bitirene kadar oynadım ve son oldu.Her ne kadar oynamayı çok istiyor olsam da oynayamıyorum.

3 üye teşekkür etti:
Ruhsuz, Murphy, tirendaz
İyi bir Counter Strike 1.6 oyuncusuydum. Hatta uzun zaman server sahipliği ve adminlik yaptım. Artık oynamıyorum.

Favori silahlarım: AK 47, Desert Eagle.
Saygılar.

1 üye teşekkür etti:
tirendaz
İnsurgency 2, çatışma ortamını en iyi yansıtan oyunlardan.

3 üye teşekkür etti:
heisenberg, tirendaz, V-Ozdemir
(22-04-2017, 09:37 PM)asuspc demiş ki: Çocucklara , daha doğrusu bir hevesle tüm konsolları aldım. Birkaç kez bowling oynamışlığım var.En son 95-96 yıllarında "Prehistorik" adlı bir oyun vardı bitirene kadar oynadım ve son oldu.Her ne kadar oynamayı çok istiyor olsam da oynayamıyorum.

Sn. asuspc, anılarımı canlandırdınız Smile

Saygılar

Artık Windows işletim sisteminin eski oyunları oynatmaması nedeniyle Dune serisi ve bir zamanlar keyifle oynadığım Close Combat serisi yok. 

Sanırım Close Combat Gerçek zamanlı Taktik (RTT) oyunlarının en başarılı ve ilkiydi. Bu gün pek çok savaş oyunu onun üzerine kurulu.  Şimdilerde vakit bulursam Mac de Company of Heroes oynuyorum, bir silahsever olmama rağmen savaşların sadece oyunlarda kalmasını dileyerek.

(Hayatı savaş meydanlarında geçmiş Mustafa Kemal Atatürk'ün deyişiyle " Ulusun hayatı tehlikeye girmedikçe, savaş bir cinayettir." )

3 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, tirendaz, alone61

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi