Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jericho'yu nasıl bilirsiniz?
rakadaşlar yeni jerıcholar satışta bilginiz olsun

Alıntı

Arkadaşlar, Sn.Kenan Bey bu gün MKEK'de iki adet ayrı ayrı .45 ACP modellerden alıp denemiş. Silahların her ikisi de sürekli olarak tutukluk yapmışlar. Bunun üzerinde kendisi her iki silahı da iade etmiş. Sadece .45 ACP modellerde değil, 9x19 mm modellerde de çok sık sorun yaşandığını, azınsanmayacak oranda silahın poligondan depoya geri döndüğünü söyledi. Sağ olsun kendisi telefonla arıyarak, kendisi fırsat bulamazsa bile foruma hemen yazarak arkadaşları bilgilendirmemi rica etti. Kendisine bu hassasiyeti için çok teşekkür ediyorum.

Saygılar

Alıntı

lupus demiş ki:Kendisine bu hassasiyeti için çok teşekkür ediyorum.

Saygılar

+1...

Sn Lupus,

Ben artık ne düşünmem gerektiğini şaşırdım...Sad
Sanıyorum artık silah seçilirken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, "nerede yapıldığına" emin olduğumuz bir silah almak. Neredeyse kullanılacak durum, kalibre tercihi, ele uyum vs yi ikinci plana almak gerekecek. O kadar tuhaf olmaya başladı vaziyet...
En azından ben böyle yapacağım sanıyorum...

Sevgiler

Alıntı

bence nerede yapildigindan degil "nasil yapildigindan" emin olmamiz gerek.örnek olarak 10-15 sene icinde ayni yerde üretilmis sig sauerler veya S&W ler aynimi.

Alıntı

arkadaşlar ithal silahların garanti süresi ne kadar
ve arıza yaparsa tanir için mkek e mi göstermemiz gerekir

Alıntı

bende jericho 941 fs aldım ilkinde sıfırlama hatası vardı çekiç vurdurmak istemediğim için geri götürdüm ikincide kızak problem yaptı hiç atmadan iade ettim ondan sonra aldığım taş gibi çıktı sıfırlaması da iyi 2 şarjör boşalttım hiç tututkluk yapmadı. lupus üstad kötümü yaptım jericho alarak yaSad

Alıntı

Sn.S@W yeni silahınız hayırlı uğurlu olsun.
Silahınızı her fırsatta denemeye çalışın. Nişan ve vuruş noktalarını, mekanik güvenilirliğini test edin. Tercihinizin ne derece doğru olduğuna ancak bundan sonra karar verilebilir. Ama ilk aşamada direk bir sorun çıkarmadıktan sonra, bundan sonra da pek sorun yaşayacağınızı sanmam. Umarım silahınızı bundan sonra hiç sorun yaşamadan keyifle ve güvenle kullanırsınız.

Alıntı

Jericho üretimi tanfoglioya geçtikten sonra bu tarz üretim hataları artmaya başladı.

Alıntı

ben aranıza geç katılan üyelerdenim ama sizleri bulduğum için çok mutluyum. uzun zaman sw rovelver kullandım fakat çocuklarım büyüdüğü için bu tabancamı sattım(malum emniyet nedeni)mke ye yerli yada yabancı bi tabanca almaya gittim bu konularda uzman bir arkadaşa mke den tel açtım bana kesinlikle ithal silah almamı söyledi bende o anlık bütçem gereği en hesaplı olan.jerıcho 941 r tr aldım görünümü eski 941 lere göre değişimler olmuş.namlu altı lazer takılabilsindiye kalınlaştırılmış ve oluklular yapılmış.buda tabancaya dolgunluk vermiş gösterişli olmuş. nişanğah hattı değişmiş.silahın armasındada değişiklik var.poligonda 50 adet mermi attım tek tek ve seri şekilde herhangi bir sorunla karşılaşmadım.kötü yanı jarjürün yerine oturmamış gibi durması boyasının çobuk çizilmesi tabancanın dolu ağırlığının 1.5 kğ bulması taşımayı zorlaştırıyo ilerliyen zamanlarda mekanizmada herhangi bir arıza çıkarırmı bilemiyorum ama atışları mükemmel ikinci atışta ağırlıktan dolayı saddemeyi minumumu indiriyo ve hedefe şaşma olmuyo şu an fiyatıda en avantajlı ithal 2650tl saygılarımla. kullanan arkadaşlardan ilerde doğacak sorunlar hakında bilgilendirmesini rica ederim.

Alıntı

Yalova poligonunda Sn.Papen96nın 941f ti yanlış hatırlamıyorsam yaptığımız atışlarda kovanı tahliye edip mermiyi sürememiş ilk başta gevşek tuttuğumdan dolayı sanmıştım.Ama forum üyesi 3 kişi daha denemiş onlardada aynı sorunu vermişti. Bunun üzerinde Sn.Papen96 araştırıcaktı problemin kaynağını bu konuda bizi aydınlatabilir sanıyorum saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi