Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MİLLİ TABANCA adaylarından birisi daha piyasada; Sarsılmaz SAR9!
.....

Alıntı

Benim merak ettiğim Amerika'da bilinçli olarak kişisel savunma amaçlı belinde Türk yapımı tabanca taşıyan kimse var mı?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
victorinox
Konu ne hale gelmiş... Sad

Hayatınızı emanet edeceğiniz teçhizat rüştünü ispat etmiş marka ve modellerden seçilmelidir. Taktik fenerler, hasseten silah fenerleri de rüştünü ispatlamış marka ve modellerden seçilmelidir. Forumda ucuz elektrooptik nişangahlar ve fenerlere verilen paraların aslında nasıl çöpe atılan paralar olduğunu, bu malzemelerin nasıl en olmadık yerde kullanıcısını yarı yolda bıraktığını anlatan gerçek saha ve kullanıcı tecrübesi olan üyelerimizin yazdığı ve açtığı onlarca mesaj ve konu mevcut. Daha geçen gün ofisimize gelen bir silahseverin tabancasına taktığı Çin üretimi bir Streamlight çakması ile bir Surefire X300 feneri karşılaştırma imkanı bulduk, montaj kaidesinden açma kapama fonksiyonlarına, lenslerden pil kapak contalarına kadar aralarında dağlar kadar fark olduğunu birlikte müşahade ettik.

Bir kaç yerde yazmıştık, yeri geldi tekrar yazalım... Rüştünü ispat etmiş ürünlere para veren insanların, sözde fayda / fiyat ürünlerine para veren kişilerden, bu arada gerçek manada kaliteli ve işini yapan fayda / fiyat ürünü kovalayan, bulan, tavsiye eden kişileri tenzih ederim, daha zengin veya daha salak oldukları için o bedelleri ödemediklerinden emin olabilirsiniz.

Saygılar.

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
hunter 12, sezgin63, pasa_7676, fuat_61, drmehmet, blueokkes, Mr.Falcon, heisenberg, Rubikon, batuhanvurall, zarif_, ismicey, defender45acp, tirendaz, Zemre10, husrev, Xlll, alpago
Evet Sn.Lupus,
Bir İngiliz atasözü şöyle der "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim".

Her zaman kaliteli rüştünü kanıtlamış mal almak iyidir.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Merhaba,

Dun Istanbul MKE' de SAR9 u yakindan inceleme firsati buldum. Tanitim amacli sergilenen siyah model korkunc halde.

Sn. Osman Ortaç' in tanitimini yaptigi test silahlarindan birisi olabilir. Tabiri caizse langir langir oynuyor. Yeni piyasaya cikan bir urunun tanitimini boylesine yipranmis bir silahla yapmak ne kadar mantikli, bunu Sarsilmaz firmasi yetkililerine sormak isterim.

Sarsilmaz reyonunda bulunan yetkili, gun icerinse 4 adet satildigini ve ellerinde su an icin kalmadigi bilgisini verdi.
Bu bilgiye istinaden, bugune kadar silahi alanlar ve deneyenler olumlu yada olumsuz goruslerini bildirebilirlerse, forum anlamina daha da ulasmis olacaktir.

Saygilar

Alıntı

Epeydir yazmiyordum lakin dayanamiyacagim , Silahi Merak ettim , bir seyler ögreneyim dedim , konuyu ta 1. sayfa dan itibaren okudum , yazilanlarin neredeyse %70 i konu ile alakasiz , tartisma , laf yetistirme vs vs .... Süperiiz ya .... Silah severlere TT nin Wikipedia olma Sifatinin sürmesi dilegiyle .....

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Sabri, wubıh, İZCİ, nsyuksel, ismicey
Sevgili Forum dostları,

Sar9 sahibi olan yok mu? Yoksa süs olarak mı alınıyor? Bu tabancayı birileri aldı eminim, forum un gelenekleri doğrultusunda lütfen paylaşımlar yapabilirler mi? Sanki sırra kadem bastı ürünler.. Mke satıldığını söylüyor ama 2 atış yapan eline alan yok sanki?!
Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
sirflayer, şahin44
Merhaba,

Amerika' dan kısa bir tanıtım videosu eklenmiş.

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
defender45acp, ckenarli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi