Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MİLLİ TABANCA adaylarından birisi daha piyasada; Sarsılmaz SAR9!
.....
 
Alıntı

Benim merak ettiğim Amerika'da bilinçli olarak kişisel savunma amaçlı belinde Türk yapımı tabanca taşıyan kimse var mı?
 
Alıntı

Konu ne hale gelmiş... Sad

Hayatınızı emanet edeceğiniz teçhizat rüştünü ispat etmiş marka ve modellerden seçilmelidir. Taktik fenerler, hasseten silah fenerleri de rüştünü ispatlamış marka ve modellerden seçilmelidir. Forumda ucuz elektrooptik nişangahlar ve fenerlere verilen paraların aslında nasıl çöpe atılan paralar olduğunu, bu malzemelerin nasıl en olmadık yerde kullanıcısını yarı yolda bıraktığını anlatan gerçek saha ve kullanıcı tecrübesi olan üyelerimizin yazdığı ve açtığı onlarca mesaj ve konu mevcut. Daha geçen gün ofisimize gelen bir silahseverin tabancasına taktığı Çin üretimi bir Streamlight çakması ile bir Surefire X300 feneri karşılaştırma imkanı bulduk, montaj kaidesinden açma kapama fonksiyonlarına, lenslerden pil kapak contalarına kadar aralarında dağlar kadar fark olduğunu birlikte müşahade ettik.

Bir kaç yerde yazmıştık, yeri geldi tekrar yazalım... Rüştünü ispat etmiş ürünlere para veren insanların, sözde fayda / fiyat ürünlerine para veren kişilerden, bu arada gerçek manada kaliteli ve işini yapan fayda / fiyat ürünü kovalayan, bulan, tavsiye eden kişileri tenzih ederim, daha zengin veya daha salak oldukları için o bedelleri ödemediklerinden emin olabilirsiniz.

Saygılar.
 
Alıntı
14 üye teşekkür etti:
hunter 12, sezgin63, pasa_7676, fuat_61, drmehmet, blueokkes, Mr.Falcon, heisenberg, Rubikon, batuhanvurall, zarif_, ismicey, defender45acp, tirendaz
Evet Sn.Lupus,
Bir İngiliz atasözü şöyle der "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim".

Her zaman kaliteli rüştünü kanıtlamış mal almak iyidir.

Saygılar.
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi