Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MİLLİ TABANCA adaylarından birisi daha piyasada; Sarsılmaz SAR9!
Henüz bu modellerin hiçbirisinin muayene ve kabulü yapılmadı..

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hevesliamator, ERDAL
Artık gündemi takip edemiyoruz... Bu ihale de iptal edilmiş... Tekrar teklif alıp ön yeterlilik testleri ile yenilecekmiş... SAR9' u sahada görme fırsatı yine suya düştü.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, DaRkNeSs-
Üstadım Canik'in olmamasına şaşırmıştım zaten. Marka algısı kuvvetlendiği için artık ihale fiyatını düşük tutmaya hevesleri kalmadı mı acaba?

Saygılarımla.

Alıntı

Konu ile ilgili ne kadar katkısı olur bilmiyorum ama,
İstanbul Mke deki Sarsılmaz görevlisi, fiyatta anlaşamama hususunda fiyat da zikretti.
Girsan ın son ihaleyi tabanca başı 300 tl civarı bir bedelle kazandığını söyledi, yoğun sipariş sonucu kalite kontrolü yeterince yapamadıklarını ve polislerin bu yüzden Girsan ları beğenmediğini de söylemeyi ihmal etmedi Smile

Alıntı

Bu 3 üreticinin paylaşma durumu şey gibi olmuş; "şunu alsam onun hatrı kalır, öteki bize darılır" gibi.

İyi ki iptal olmuş. Gerçi memlekette adam akıllı hiçbir şey yürümüyor ki. Milli Tabanca projesi sonuçlansaydı tek tip tabancaya geçilecekti, o da olmadı.

Alıntı

Neden illada polislere polimer silah vermeye çalışıyorlar ? Uzun zamandır burada yazılanları genel olarak okurum ve bu na müteakip edindiğim kanı şudur : Bu ülkenin polimer silah konusunda daha çok yol kat etmesi gerek...

Alıntı

Sayın bypincirs aslında bu soru benim de aklıma geldi. Ve sebebin fiyat olduğunu düşündüm(metal gövdeli tabancaların maliyeti daha fazla olduğu için). Lakin silahın parasını polisler verecek. Bundan dolayı sebep fiyat olanayabilir. Üstadların cevaplarını takipteyim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi