Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MİLLİ TABANCA adaylarından birisi daha piyasada; Sarsılmaz SAR9!
(01-05-2017, 08:04 PM)Surrounderrr demiş ki:
(29-04-2017, 08:00 PM)Karagoz demiş ki: Bence beyefendi haklı.
Nasıl ki yerli otomobilimiz -daha ortada yok iken-dünyanın en iyi aracı ise,tabancamız da öyledir diye düşünmüş.
Haberleri izlediğinizde Natonun 42 testini geçen tek piyade tüfeği Mpt'dir ancak ne hikmetse asker,polis gider  H&K alır Sig alır.
Kendimizi övmekten iş yapamıyoruz. Yapanı da rahat bırakmıyoruz. Hele ki öyle know-how 'ı ülkeye getireni, dünya standartlarını anlatanı vs. elimizden zor alırlar.
Mevzu derin, yolumuz uzun.  Smile
Saygılar.
Hepinizi saygılarımla selamlıyorum . Tekrar bendeniz 
Şevki (mahlasım surrounder) . Sanırım forumda bir hata var çünkü 2-3 mesaj yazdıktan sonra süresiz uzaklaştırılıyorum. En son Sayın Karagoz le aynı fikirde olduğumu belirtir ilk mesajım sonrasında banlanmıştım (bir kaç mesaj önceki) Banlanmamın sebebi(bir hata yoksa) Sn Karagoz ile aynı fikirde olmak mı yoksa bilgi yerine fikir bildirmek mi bilmiyorum. Sayın moderatörlere selamlarımı sunuyorum.

Yeni bir Lazoli vakası yaşıyoruz. 

Sayın Surrounderr / Surrounderrr / Soundevices,

Bu forum faklı isimlerle kayıt yapan, tekrar tekrar üye olan, bir üyelikten diğerine laf paslayan çok kişi gördü. Eğer kısa süreli veya süresiz yasaklanıyorsanız, tutumunuz veya fikirlerinizi beyan ediş şekliniz foruma uygun olmadığı içindir. Eğer yasaklanıyorsanız, bu forumun yapısına ve kurallarına uymuyorsunuz demektir. Ya foruma uygun hareket edin, yasaklanmayın veya uygunsuz hareketleriniz sürecekse hiç tekrar tekrar üye olmaya zahmet etmeyin. Çünkü her tespit edildiğinizde yeniden yasaklanacaksınız ve bu herkes için daha da can sıkıcı hal alacak. 

Bu arada, ben forum yöneticisi filan değilim. Tecrübeye istinaden fal bakıyorum.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
heisenberg, blueokkes, ilksurfer, tirendaz, Mrruger, şahin44, drmehmet
Merhabalar;

Öncelikle sn. Lupus'a sabrından dolayı tebrik ederim. "Şevki beyin endüstrinin içinde olmamasına rağmen ne kadar çok bilgi varmış? " demiyorum tabiki bilgi olmadan onlarca kişinin ekmek yediği mesleğe laf atması çok güzel bir durum değil. sn Vekil'in Mend savunma ile kesin bir sıkıntı olduğu düşüncesindeyim. Aksi takdirde Türkiye'de ki silah firmalarını çok küçültmüş. Şevki bey Türkiye'de 4 adet silah firmasının eli armut mu topluyor da Glock firmasına veya temsilcisine bu kadar kolay iş kalıyor. Siz bence 90'li yıllarda kalmışsınız. Sayın lupus'un her kelimesine kelimesine katılıyorum.

MPT konusunda bakış açınız da çok acımasızca peki diğer Ordular sadece kendi üretikleri yada tek bir ürün mü kullandıklarını sanıyorsunuz? Smile

" Benim görüşüm ise bir iş beceremeyen herkes kolaya kaçmak için rüşvet var, torpil var diye yaygara yapanlardır."

(Sarsılmaz firmasına da ve konusuna da ayıp oldu.)

Alıntı

Sn. Murata

Ben bu forumda tavsiye için bulunmuyorum. Kullanıcı yönüyle inceleyen ve değerlendiren kişilerden yardım alabilirsiniz? Fakat bunu nasıl yaparım? veya Teknolojik olarak merak ettiklerinizi elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
(07-05-2017, 10:18 PM)zkssharky demiş ki:
(07-05-2017, 10:30 AM)Mrruger demiş ki: Buarada dün itibariyle SAR-9 Gümüşsuyu M.K.E. de yoktu.

bu cuma satın alma belgemi alıp almaya niyet etmiştim ama şansıma küseceğim sanırım.

İlgilileri arayın, SAR-9 almak istediğinizi ancak bulamazsanız da bekleyemeyeceğinizi ve başka bir marka tercih edeceğinizi söylerseniz yardımcı olacaklarını sanıyorum. Smile

Alıntı

Madem başka şehirdesiniz, İstanbul yerine Ankara'ya gitseniz?

Alıntı

Sn Lupus o kadar zaman ayirip, aciklamalar yaptiktan sonra takip listemden cikardim bu tabancayi. Girsan MC 28 ve Canik TP9' u takibe devam.

Anladigim kadari ile farkli tabancalarin kendini ispat etmis, calisan sistemleri kopyalanmak istenmis fakat bu esnada kafalarina gore,d ogaclama modifikasyonlar yapmislar ve ortaya zaaf oluşturabilecek, riskli bir sistem cikmis. Yaniliyor muyum?

Alıntı

Sayın harun ilk yasaklanmamın kesinlikle haksız olduğunu düşünüyorum. Daha sonrasında farklı hesaplar açtığım için banlandım. Tekrar farklı hesaplar açmamın sebebi amiyane tabirle trollük yapmak değil aksine bir yanlış anlaşılmaya açıklık getirmek. Şöyle ki daha önce surrounder - surrounderr gibi mahlaslar kullandım ama soundevices nickli şahısı tanımıyorum ve bu nickle ilişkilendirilmem beni rahatsız etmiştir. Sayın targek benim adım Şevki ama sizin muhatap alarak yazdığınız kişi ben değilim bu durumu sanal alemde değil bilakis herhangi bir buluşmanıza gelerek ispatlayabilirim . Gerçi kimsenin umrunda olmadığını biliyorum ama yine de belirtmek isterim . Tekrar banlanmam sıkıntı değil . Yönetimin hassasiyetine saygı duymakla beraber en azından bu mesajın burada kalmasını rica ediyorum. Saygılar.

Alıntı

Konumuz SAR9 ama...

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
wildeagle, PersonalDefence, batuhanvurall, ilksurfer, demirci57, Hellastt31, Murata, blueokkes, kotucenk, tirendaz, _X0X_, defender45acp, şahin44

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi