Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOEGER M3K
(02-03-2017, 07:06 PM)Karakoc demiş ki: Sn Heinzbrausewetter tepme farkı elbette var ama namlu çıkış hizi da farklı ve bu farkliliklar küçük şeyler diye düşünüyorum. Önemli olan sık temizlik yapmak isteyip istemediğiniz. Kurma kolunun yumuşakligini da unutmayalım.

+1000 Gazlı sistem tüfekte emin olun, bir fişek dahi atsanız bile tüfek kirlenir. Ama atış konfor olayı mükemmeldir.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Karakoc, Heinzbrausewetter
Her marka için aynı mı ? Yoksa mossberg,remington, fabarm gibi isim sahibi markalar için mi bu dediğiniz. (Aslında benim düşüncem ne kir ne ağırlık pas tutmasın atista namlu patlayıp beni sakatlamasin yeter Smile )

Alıntı

Merhaba,
Stoeger kullanıcılarının genel şikayeti namluda meydana gelen paslanma ile ilgili olmuş. Genelde her yivsiz av tüfeği için sunulan Realtree kamuflaj kaplamanın pas/korozyon konusunda bir faydası oluyor mu? Kaplama yapılmış tüfeğe daha sonra başka kaplama ya da boya işlemi yaptırmak mümkün mü? Bu konuda herhangi bir yazıya rastlayamadım.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Üyeler,

Stoeger kullanıcılarına Prohunt fuarında fabrika yetklisinden aldığım bilgileri aktarmak isterim.
Öncelikle Stoeger mevcut web sitesini güncellemiş bana göre olması gerektiği gibi yapmış. Sanırım artık Türkiye pazarına da gereken önemi verme zamanı geldi diye düşündüler.

http://www.stoeger.com.tr

Bendeniz Stoeger M3000 sahibiyim ve tüfeğimden memnunum. Biz Stoeger sahiplerinin en büyük sıkıntısı, en azından benim için öyle, tüfeklerimiz için aksesuar bulmakta yaşanan sıkıntı idi. Fuar standında görüştüğüm yetkili Stoeger' in ürün ve aksesuarlarda artık daha fazla seçenek sunacağını söyledi. Tüfeğinin fişek kapasitesini arttırmak isteyen ve/veya tabanca kabzeli dipçik almak isteyen kullanıcıların IDEF sonrasını beklemelerini fakat fuarda sergilenen tüm ürün ve aksesuarların satışa çıkacağını söylediler. Örnek vermek gerekirse 4+1 olana kapasitenin arttırılması için tüfeğinizi fabrikaya gönderirseniz gereken işlem yapılacaktır dediler. Prosedürün nasıl işleyeceğini net söylememekle beraber fabrika teknik servis sorumlusu Ümit Bey ( soyadını hatırlayamadım ) tüm sorularımızı içtenlikle cevapladı ve IDEF sonrası kullanıcılara fuarda sergilenen tüm ürünleri sunacaklarını söyledi. Benim standta gördüğüm M3000 için slug namlu seçeneği 48-51-61 olarak çeşitlendirilmiş.

Saygılarımla,

Bilhan

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
lupus, alpago, fbalun, Gravis_Pro, heisenberg, sem
Orjinal Stoeger 7+1 tüp, şarjör yayı, şarjör tapası, askı kayış takılan kilit somunu ve kundağın gectigi, kasaya oturan plastik adaptör set halinde satılıyor.
Ben aldım ve taktım. Stoeger üretimi orjinal yedek parça olduğu için hiç bir sorun yaşamadan gayet iyi oluyor.
İşgören Av dan 200 tl karşılığı temin edebilirsiniz.
Saygılarımla.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
alpago, tirendaz, lupus, Sabri, bilhan, heisenberg, wubıh
Sn.bilhan , fabrikayı aradığımız da, güvenlik görevlisi ile görüşme yapmak zorunda kalmadan ulaşacağımız bir telofon numarası olup olmadığını da sorsaydınız .

Saygılar .

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, Shepherd

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi