Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Clup Atış Poligonu / Mecidiyeköy - İstanbul
Yeni açılmış bir poligonun kısa süre içerisinde fiyat arttırması hoş bir durum değil ancak anlayışla karşılanması gerektiğini düşünüyorum. İşletme beklemediği maliyetlerle karşılaşmış veya ticari olarak darboğaza düşmüş olabilir.
Silah sever olarak bütçemizi zorlasa da, zor kazanılan bu tip işletmeler için biraz daha müsamahalı olunabilir. Eğer, nasılsa rakip yok istediğim fiyata attırırım düşüncesinde iseler zaten sonu şimdiden bellidir.
Sonuçta gitmesekte görmesekte orada bir poligon olduğunu bilmek güzel. Smile

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
maho07, Gravis_Pro, DaRkNeSs-
Sayin karagoz
Efendim oncelikle zam yapmasi farkli bir olay benim uzulmemin ve kizmamin sebebi sudur:
Forumumuzda zam geldigini ve 3.5 tl oldugunu gordukten sonra kendi fisegimle atis yapmak icin poligona gittim ve tam cikarken gorevli bayana poligon fisegiyle atis fiyati nedir dedigimde biraz dusunup 3 tl oldugunu soyledi.
Acikcasi biraz sasirdim fakat bozuntuya vermedim.Once ki mesajda da yazmistim bunu .Daha sonra yine forumdan bir silahsever telefonla gorustugunu ve 3.5 tl oldugunu ogrendi.
Simdi bu durum da alanen cikis yapmak uzere oldugum ve poligon fisegiyle atis yapmayacagimi bildigi icin gorevlinin bilerek isteyerek eski fiyati soyleyip beni aldatmaya calismasi fiyaskodur.
Bu sebepten oturu benim icin orada bir poligon yok.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
GullyFoyle, cevik1911
Size cevap yazdım ama gözünüzden kaçtı heralde Sn. SalimD061. Bir önceki sayfaya bakınız.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SalimD061
Sayin fbalun
Oncelikle poligondan ve forum uyelerinden yanlis anladigim icin ozur dilerim.
Kendi silahimiz ve poligon fisegiyle atisi 3.5 TL zannetmemden oturu gerceklesen bir durum ortaya cikti.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
fbalun
Selamlar,

Dün bir boşluk yaratıp Poligon Club'ı ziyaret ettim. Forumda, envanter ile ilgili güncel bilgi daha önce paylaşılmadığı için bilgi vermek istedim. Poligon envanterine Canik markasının bir kaç model tabancası katılmış.

Envantere katılan Canik marka tabancalar;
P120
TP9 SFX
TP9 SF
TP9 SF Elite

Poligon tabancası + Poligon mermisi 9mm için ücret 3.5 TL
Kendi tabancan + Poligon mermisi 9mm için ücret 3 TL
Kendi tabancan + Kendi mermin için ücret 1 TL

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
kuzeybuzulu, ugurucar57, Gravis_Pro
Cok güzel olmus masallah keske bursa da olsa ama yok olmazda.HaYIRLI UGURLU OLSUN

Çok güzel olmuş...Maşa'Allah. Keşke Bursa' da da olsa, ama yok...Olmaz da.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
fbalun, demirci57, ugurucar57
Sn. lazfatih,

Mesajınızda, ikinci satırda bulunan cümleye nedendir bilmem(!) teşekkür edesim geldi ve 'Teşekkür Et' butonuna tıkladım Smile

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tirendaz, ugurucar57, mehmetstar
http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=c...C5%9EALLAH Big Grin

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
demirci57, ThePulchra
(04-05-2017, 01:02 PM)lazfatih demiş ki: Cok güzel olmus masallah keske bursa da  olsa ama yok olmazda.HaYIRLI UGURLU OLSUN

Çok güzel olmuş...Maşa'Allah.  Keşke Bursa' da da olsa, ama yok...Olmaz da.

Nedense aklıma şu geldi.  Big Grin

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Murata, Red Kit, demirci57, blueokkes, mimaslan, rainman, ThePulchra
ne demisim anlamadım kötü bise mi demisim?. ben silah arıyorum sayın Murata, Red Kit, demirci57, blueokkes, mimaslan begen diyo begendik kötümü ettik bursada yok dedik hakkikaten yok belki yanlıs bisey dediysek kusura bakmayın.Niye gücendin onu anlamadım.Belki yanlıslıkla basmısımdır tesekküre olamazmı begen tusuna basacakken ona basmısımdır ne olmus.

Hepinize saygılar sevgiler..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi