Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Clup Atış Poligonu / Mecidiyeköy - İstanbul
Sn. xlcod3r büyüğüm, paylaştığım davetiye sosyal medya üzerinde paylaşılan bir davetiye, isme özel değil. Poligonun açılışına tüm silahseverler davetli. Ayrıca siz engin tecrübelerinizle, ateşli silahlarla ilgili her alanda onur konuğu olarak ilk başta davetli olmalısınız.

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, ugurucar57
Big Grin 
Sn. Üyeler;

Poligon Clup  ile bugün ilk tanışma faslını gerçekleştirdik.Öncelikle belirteyim çok fotograf çekerim diye girdiğim mekandan ancak ayrılırken bir foto çekip çıkabildim.Bunun için baştan affınıza sığınayım.

Poligon içerisinde, geçen sene kapanan Eyüp ASP Poligon'dan tanıdığımız atış hocası Zeki Bey ve Habeşti isimli genç bir antrönör arkadaş atışlarda bize eşlik ediyor. İçeride hala ufak detaylar halledilmekte ama poligon kullanıma açılalı 1 hafta kadar olmuş.Sanırım havalandırma tam olarak faal değildi. Envanterde atış için sadece iki adet Sarsılmaz tabanca var. İç İşleri'nden yerli ve yabancı 20 kadar silah almak için yazı beklediklerini belirttiler.

Atış fiyatları mevcut şartlara göre makul denecek düzeyde diye düşünüyorum.

Poligon silahı + poligondan alınan 9x19 mermi : 3 TL
Kendi silahımız + poligondan alınan 9x19 mermi : 2,5 TL

Başka çapta silah olmadığı ve poligon tam anlamıyla faal olmadığı için diğer kalibrelere dair bir bilgi alamadım.

Evime Çok yakın olması nedeniyle haftasonları sürekli kullanmayı düşündüğüm bir poligon. Gelecek tarihlerde forum üyeleriyle birlikte bir poligon etkiliği yapsak fena olmaz diye düşünüyorum.

Yakın yerde poligon bulamamaktan paslanmışım Smile 7 metreden, iki göz açık, kılıftan kütleye seri 3 atış antremanı yaptık.

[Resim: 20170401_140920.jpg]

Saygılar, Selamlar

Alıntı
26 üye teşekkür etti:
hunter 12, efe1753, lupus, Fruktoz23, iscapula, ckenarli, FRD, fbalun, sem, NG1 Doğan Tanka, Gazanfer, heisenberg, Tonyukuk ÖTUKEN, Murata, tekoglu, ŞAMAN, demirci57, tirendaz, lenduha, ugurucar57, ilksurfer, zucchero, ismicey, alpago, rainman, DoganSW
Hayırlı olsun. İnşAllah bende ziyaret etmeyi düşünüyorum.Poligonların artması bizler için çifte kazanç. Hem değişik mekan kazanıyoruz hemde rekabet olunca daha iyi hizmet alma imkanımız artıyor.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Afyon Doğan Tanka
Kendi fisegimizle atis imkani yok mu?

Alıntı

Hayırlı olsun !

Kendi silahımızla yepyeni ve modern bir tesiste mermi+atış = 2.5TL oldukça cazip.
Yol belgesi zamanı gelmiş demektir. Smile

Saygılar.

Alıntı

Youtube da gezinirken rastgeldim Smile Poligon hakkında ufak birkaç bilgi ;

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, kuzeybuzulu, batuhanvurall, mimaslan, Playground
Sn. Üyeler,

Poligon Clup yol belgesi almak isteyenler için işletme belgesini aşağıdaki linkte sunuyorum. Sn. kuzeybuzulu 'na temin ettiği ve bizlerle paylaştığı için teşekkür ederim. Hepimize hayırlı uğurlu olsun...

Saygılarımla

Poligon Clup (Apoligon) İşletme Belgesi

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
lotus72, ilksurfer, batuhanvurall, mimaslan, mert.ozen, blacksea, 1905sss, fbalun, mehmetstar, kuzeybuzulu, Fruktoz23
[Resim: IMG_3420.jpg]

[Resim: IMG_3424.jpg]

[Resim: IMG_3438.jpg]

[Resim: IMG_3450.jpg]

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
sem, fbalun, heisenberg, Tonyukuk ÖTUKEN, Fruktoz23, karabasan, lupus, ismicey, taarruz, tekoglu, ilksurfer
Sayın TuncayK, envanterde hangi tabancalar vardı? Paylaşabilir misiniz.

Saygılarımla.

Alıntı

(12-04-2017, 11:20 PM)karabasan demiş ki: Sayın TuncayK, envanterde hangi tabancalar vardı? Paylaşabilir misiniz.

Saygılarımla.

Sayın karabasan ; poligon yeni açıldı , silah alımı için Ankara'ya başvurularını yapmışlar fakat henüz cevap gelmemiş. Bu yüzden sadece şimdilik Tisaş  Zigana px-9 ; Sarsılmaz K2-A ve Sarsılmaz K-11 var. Ben kendi silahım Canik Tp9 V2 ve babamın tabancası Canik p100 ile atış yapmaya gitmiştik.

Saygılarımla ;

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
fbalun, karabasan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi