Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başkent Atış Poligonu
Değerli forum üyeleri ,

Poligon için emniyetten'' yol kağıdı '' veriliyor mu , konuyla ilgili bir gelişme var mı ? Bilgisi olan arkadaşlarımız paylaşabilirse sevinirim.

Saygılar.

Alıntı

(22-03-2017, 09:16 AM)wildeagle demiş ki: Değerli forum üyeleri ,

Poligon için emniyetten'' yol kağıdı '' veriliyor mu , konuyla ilgili bir gelişme var mı ? Bilgisi olan arkadaşlarımız paylaşabilirse sevinirim.

Saygılar.

Sayın wildeagle, 

Tamamlanması gereken bazı prosedürlerden dolayı, Başkent Poligona şu an için yol izni alınamıyor.  
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
wildeagle
Ben de telefonla görüştüm, Emniyetin yol belgesi vermesi için gerekli prosedürün 15 gün gibi bir süre alacağı söylendi. Ancak kendi fişeğinizle de gelebilirsiniz dendi. Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
wildeagle
Selamlar.
Bugün Başkent Poligon'a gittim. Bu yaşımıza geldik, köyde dağlara taşlara attığımız 5-10 mermiyi saymaz isek doğru dürüst ateş etmişliğimiz yoktu.(Lafa geldi mi Karadenizliyiz.) Yine zayıf isim hafızam nedeniyle kesin emin olamakla birlikte Sabahattin Bey atış konusunda yardımcı oldu. Daha önceden hiç ateş etmediğimi söyledim. Kabaca nasıl tutacağımı ve duracağımı anlattıktan sonra hedefi 5 metreye gönderdi. İlk 2-3 mermiyi kağıda isabet ettirince kalan mermileri 10 metrede denedik. Tetiğin boşluğunu almadan acele edince 1-2 mermi kaçırdım. İkinci 10 atışta biraz daha sakin olunca hepsi hedefin ortasındaydı.
20*4=80 TL ödedim. Aslında tek sefer için yüksek gözükmese de sürekli gidenler için pahalı gibi. Yol izni alıp bir ara kendi tabancamı da götüreceğim. Mermi götürmek bence mantıklı değil. Aynı fiyata geliyor. Mermilerin elimde kalmasını tercih ederim.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi