Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz SAR ARMS K2 45 Detayli Inceleme
Benimkinde problem gez tabaninin ortalanmamis olmasi. (Bu firmada kalite kontrol departmani, sadece tetik cemberine etiket yapistirma gorevi yapiyor herhalde.) Cok basit bir sekilde bakinca goruluyor zaten, hic olcume bile gerek yok, insan beyni herseyi otomatik ortalarmis zaten. Tabani biraz daha saga caksalarmis, gez ayari silahin ortasina gelirdi ve ayara gerek kalmazdi.

Bu arada ayar da oyle hassas bir ayar degil. Fildir fildir yerinde donuyor ve her klikte biraz daha saga cektiginizi saniyorsunuz ama sonucta tek sag ve tek sol yapiyor. Anlayana kadar bayagi bir mermi yaktim. Smile

[Resim: 13776890403_47388c6cfb_b.jpg]
SAR45 by Tabancatufek.com, on Flickr

Onun haricinde ayar yaptiktan sonra silah gayet duzgun atis yapiyor, bir problem yok. Tetik de gayet guzel. Benim sorunum sadece hollow point mermilerde tutukluk yapmasi.

[Resim: 13777267594_d493797e5a_o.jpg]
SAR45 by Tabancatufek.com, on Flickr

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Antiterör, defender45acp
(11-04-2014, 02:16 PM)lupus demiş ki: Bu arada silah ve mekaniğine yaklaşımınız hergün biraz daha rafine bir hal alıyor, hergün biraz daha gerçek bir silah kullanıcısı oluyorsunuz...Thumbs Up

Malum memlekette şartlar nedeni ile silahseverlik daha ziyade platonik aşk veya fetişism düzeyinde...

Çok teşekkürler Sn. lupus. Sizden bunu duymak benim için onur.

Alıntı

Sevgili dostlar,
Bir gez ile neden bu kadar uğraşıyorsunuz, ben de fabrikada test ettiğimde biraz sol ve üst vurmuştu.
Arpacığı biraz sağ ve alta yerleştirince hedefin tam ortasını bulmuştum. Smile
Gez ayarının bozuk olduğunu söylediğimde, denediğim silahın henüz fabrika çıkış aşamasına gelmediğini beyan etmişlerdi.
Bu arada Sayın Kanuni, elinize sağlık, Allah nazardan saklasın.
Saygılar.
Osman

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Antiterör, cevik1911
ST 9 45 (Cal.)  ile arasında seçim yapma ihtimalim olan tabanca. Ağırlığı hiç sorun değil. Yeter ki malzeme ve işçilik kaliteli olsun. Platformu ve görünüşü ilgi çekici. Namlu boyunun 120 mm olması da benim için ikna edici. İlk tanışmada olumsuz bir durum olmazsa büyük ihtimalle yerli 45' liğim olur.

Saygılar.

Alıntı

St9 ile bunun arasinda kaldim
Siz hangini tavsiye edersiniz?

Alıntı

Sayin ustadlarima incelemeleri ve verdikleri bilgiler icin cok tesekkur ederim.

Ben de ustadlarin verdikleri bilgiler ve kendi degerlendirmelerim neticesinde bugun K2 45 aldim.

Bu arada Ankara MKEK'de 45 ACP fişeğin geldigi haftaya satisin baslayacagini da sifaen ogrendim.

Tum forumdaslarima saygilar...

[Resim: ojQLPR.jpg]

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
lupus, fbalun, Yasin ALAN, ilksurfer, demasoni, heisenberg, taarruz, PersonalDefence, batuhanvurall, orpeus, alone61, wildeagle, Mechul, scarface4086, demirci57, sem, NG1, DoganSW, shelby, ismicey
Gülegüle keyifle kullanın. Merakla izlenim ve deneyimlerinizi paylaşmanızı bekleyeceğim. Çünkü benimde almayı düşündüğüm bir silah.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Sarsılmaz k2 45 modelini Temmuz 2016 yılında istanbul mke'den aldım silahın seri numarasından anlaşıldığına göre üretim yılı 2013 yazıyor yani üç sene önceki silahı vermeleri normal bir durummu saygılar

[Resim: IMG_7156.jpg]

Alıntı

Bunun için konu mu açtınız ? Gayet normal.

Not:32 mesajdır imla hatalarınız devam etmekte.En azından noktalama işaretlerine dikkat etseniz.

Saygılarımla.

Alıntı

(22-02-2017, 12:30 AM)topraxxx demiş ki: Bunun için konu mu açtınız ? Gayet normal.

Not:32 mesajdır imla hatalarınız devam etmekte.En azından noktalama işaretlerine dikkat etseniz.

Saygılarımla.
Evet bunun için konu açtım. Bilmediğim birşeyi öğrenmem için sorup bilgi almam gayet normal değilmi?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
cevik1911

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi