Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz K12 sport

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
şekerlioğlu, ERDAL, S@riyerli, alone61, Zemre10, Gravis_Pro, ugurucar57, TR5959, durango, ckenarli, kanunadamı5506
Bu modelin kabze uzantısı değiştirilebilir ve hizmet tabancası olarakta kullanılır mı?

Saygılar

Alıntı

Sn.Rubikon,

Tabancayı inceleme şansım olmadı, ancak görülebildiği kadarı ile genişletilmiş şarjör yuvası girişi kolayca sökülebiliyor. Müteakiben kalan boşluğu tamamlayacak tam boy kabza kapakları takılınca, kabza standart hizmet sınıfı tabancaların ebat ve görünümüne kavuşuyor. Ama stres altında kullanmak için çok hafif olan tetik çekişi, standart gezlere göre daha kırılgan ve sağa sola takılma riski yüksek gez ile genel ebatları ve ağırlığı değişmiyor... Bu şartlar altında hizmet sınıfı bir tabanca olarak kullanıp kullanmamak tamamen kişisel şartlar ve tercihlerle ilgili bir durum. Şahsen ben kullanmazdım.

Saygılar.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
fbalun, Tongel, taarruz, demirci57, Zemre10, fuat_61, defender45acp, Fruktoz23, Rubikon, şahin44, eucar, BUMERANG
(20-02-2017, 11:40 AM)lupus demiş ki: Sn.Rubikon,

Tabancayı inceleme şansım olmadı, ancak görülebildiği kadarı ile genişletilmiş şarjör yuvası girişi kolayca sökülebiliyor. Müteakiben kalan boşluğu tamamlayacak tam boy kabza kapakları takılınca, kabza standart hizmet sınıfı tabancaların ebat ve görünümüne kavuşuyor. Ama stres altında kullanmak için çok hafif olan tetik çekişi, standart gezlere göre daha kırılgan ve sağa sola takılma riski yüksek gez ile genel ebatları ve ağırlığı değişmiyor... Bu şartlar altında hizmet sınıfı bir tabanca olarak kullanıp kullanmamak tamamen kişisel şartlar ve tercihlerle ilgili bir durum.  Şahsen ben kullanmazdım.

Saygılar.
teşekkür ederim sayın lupus zaten ben bulundurma ruhsatı için düşünmüştüm birde poligonda kullanmak için saygılar

Alıntı

Tabancayı inceleme şansım olmadı, ancak görülebildiği kadarı ile genişletilmiş şarjör yuvası girişi kolayca sökülebiliyor. Müteakiben kalan boşluğu tamamlayacak tam boy kabza kapakları takılınca, kabza standart hizmet sınıfı tabancaların ebat ve görünümüne kavuşuyor. Ama stres altında kullanmak için çok hafif olan tetik çekişi, standart gezlere göre daha kırılgan ve sağa sola takılma riski yüksek gez ile genel ebatları ve ağırlığı değişmiyor... Bu şartlar altında hizmet sınıfı bir tabanca olarak kullanıp kullanmamak tamamen kişisel şartlar ve tercihlerle ilgili bir durum.  Şahsen ben kullanmazdım.

Saygılar.
teşekkür ederim sayın lupus zaten ben bulundurma ruhsatı için düşünmüştüm birde poligonda kullanmak için saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
terapistt
K12 Sport modeli 3550 TL fiyatla bugün MKEK vitrinine çıkmış. Hayırlı olsun.

Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Yasin06, ismicey
(19-02-2017, 09:48 PM)Rubikon demiş ki: Bu modelin kabze uzantısı değiştirilebilir ve hizmet tabancası olarakta kullanılır mı?

Saygılar

Ben de şu an araştırıyorum kabzası ve uzantısı değiştirilebiliyor mu diye.Tabi bu uzantı değişirse şarjör tabanının da değişmesi gerekiyor mu o da var( kaba durur yoksa).Aslında görünüş olarak biraz kaba duruyor ama elinize aldığınızda elinizi kavradğını hissediyorsunuz.

Alıntı

Saygılar.

3 Mart itibari ile ben K12 Sport taşıma ruhsatlı aldım.Şunu belirtmeliyim ki çok şık bir silah.Ellerim küçük olmasına rağmen çok iyi bir kavrama sağladım.Evet sayın lupus'un da dediği gibi ağır bir tabanca ve sürekli belde taşınmak isteniyorsa kılıfla belki taşınabilir.Dün hem hedefe hemde seri bir şekilde yaklaşık 100 tane mermi attım.Çok keyif vericiydi.Bir müddet sonra hem ağırlığına hemde tetiğinin yumuşaklığına alışıyorsunuz.İsabet oranı da diğer kullandığım silahlara göre çok yüksek(veya hoşuma gittiği için methetme ihtiyacı duyuyorum şu an).Kullanırken ve taşırken size farklı hissettiren bir tarafı var kesinlikle.
Saygılarımla.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
BUMERANG, kanunadamı5506, drmehmet, Mechul
Sn terapistt tabancanız hayırlı olsun. Detaylı fotoğraflarını paylaşabilirseniz seviniriz iyi günler.

Alıntı

Sphinx 3000'e ne kadar çok benziyor.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi