Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Steyr M9A1 im
selam.aynı model silah yeni aldım bi şey öğrenmek istıyorum bu silahla glock 19 gibi seri atış yapılabiliyo mu . var olduğunu söylediler ama ben seri atış yapamadım bilgi verirseniz teşekkür ederim saygılar

Alıntı

snnpkkn demiş ki:selam.aynı model silah yeni aldım bi şey öğrenmek istıyorum bu silahla glock 19 gibi seri atış yapılabiliyo mu . var olduğunu söylediler ama ben seri atış yapamadım bilgi verirseniz teşekkür ederim saygılar
Yapıyo, yapıyo...Ancak özel bir aparat eklemek gerekiyo...

Aşağıdaki telefonlar İstanbul ' dan bu parçaları tedarik edebileceğiniz yerin telefon numaralarıdır, arkadaşlar ihtiyacınız olan malzemeyi ayağınıza kadar seve seve getirerek yardımcı olacaklardır...Telefona kim çıkarsa siz çekinmeden derdinizi anlatın.

0 212 635 00 00

0 212 636 11 21

Alıntı

Smile Smile Smile

Alıntı

lupus demiş ki:
snnpkkn demiş ki:selam.aynı model silah yeni aldım bi şey öğrenmek istıyorum bu silahla glock 19 gibi seri atış yapılabiliyo mu . var olduğunu söylediler ama ben seri atış yapamadım bilgi verirseniz teşekkür ederim saygılar
Yapıyo, yapıyo...Ancak özel bir aparat eklemek gerekiyo...

Aşağıdaki telefonlar İstanbul ' dan bu parçaları tedarik edebileceğiniz yerin telefon numaralarıdır, arkadaşlar ihtiyacınız olan malzemeyi ayağınıza kadar seve seve getirerek yardımcı olacaklardır...Telefona kim çıkarsa siz çekinmeden derdinizi anlatın.

0 212 635 00 00

0 212 636 11 21

Alo Otomat Big Grin
Şu ana kadar en çok güldüğüm mesajlardan birini yazdınız Sn.Lupus Big Grin Big Grin Big Grin
Ben aradım, birazdan tamir ekibiyle birlikte kapıda olurlar Big Grin

Alıntı

Tebrik bile ederler sizi ayağınıza kadar gelip.

Alıntı

Keşke benimde steyr M9A1 im olsaydı.

Alıntı

kartalcin demiş ki:Keşke benimde steyr M9A1 im olsaydı.
Hiç özenmeyin Sn.kartalcin, Sn.evrenay ve Sn.fallout kurtuldular, rahat ettiler...Çalışan istisnaları olmakla birlikte bana göre düşman başına bir tabanca...İlk bakışta teorik olarak gerçekten çok güzel tasarlanmış ve üretilmiş bir tabanca hissi veriyor, özellikle kavradığınızda apayrı bir hissi var, ancak performansı beklentileri karşılamaktan uzak...

Alıntı

lupus demiş ki:
kartalcin demiş ki:Keşke benimde steyr M9A1 im olsaydı.
Hiç özenmeyin Sn.kartalcin, Sn.evrenay ve Sn.fallout kurtuldular, rahat ettiler...Çalışan istisnaları olmakla birlikte bana göre düşman başına bir tabanca...İlk bakışta teorik olarak gerçekten çok güzel tasarlanmış ve üretilmiş bir tabanca hissi veriyor, özellikle kavradığınızda apayrı bir hissi var, ancak performansı beklentileri karşılamaktan uzak...

Efendim Sn.Fallout kurtulamadı daha. Silah geri sahibine döndü.

Alıntı

Şıtayır M9A1, ergonomik olarak çok rahat bir tabanca olmasına rağmen, çalışma güvenliği açısından hayatınızı teslim etmek istemeyebileceğiniz bir tabanca.

Ben kovan sıkıştırma problemlerini yeni 17 lik şarjörlerle aştığımı düşünüyorum. Ancak son arazi tecrübemizde aşırı yağlanmaya ve eski fişeklere bağlı olarak iğne yatağının içinin katranla dolması sonucu fişek ateşleyemez hale geldi ki bunun sonuçları benim açımdan çok kötü oldu. Sayın tokoğlu'nun yeni almiş olduğu 80 senelik makaralı uyduruk şarjörlerle bile çalışınca kendisinin makarasına sarılmaktan kurtulamadım, ki bunun izleri forumumuzda da mevcuttur.

Akabinde bir arkadaşımın Steyr'ı benden istemesi sonucunda 2x15 ve 2x17 lik şarjörleri ve hoş bir aparatıyla birlikte sattım.

Sadece poligonda kullacaksanız tavsiye ederim. Sıkı toleransları ve ergonomik formu sayesinde isabet oranı yüksek, keyifli bir tabancadır. Hayatınızı emanet etmek için başka bir tabanca secmenizi öneririm.

Alıntı

Avcı41 demiş ki:Efendim Sn.Fallout kurtulamadı daha. Silah geri sahibine döndü.

Ne bu? Bumerang mı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi