ABD Ordusunun yeni tabancası Sig Sauer P 320
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABD Ordusunun yeni tabancası Sig Sauer P 320
(14-07-2017, 12:20 PM)lupus demiş ki: Üstüne basa basa tekrarlanan asıl konu, birinci aşama ön yeterlilik testlerini müteakiben, ikinci aşama kabul testleri yapılmadan kontrat imzalanmış olması.

Saygılar.

ABD ordusu için 80' li yıllarda yapılan ihalede Beretta'nın tüm testleri Sig Sauerin P 226' sı ile geçmesine karşın fiyat avantajı ile ipi  göğüslemesi ile sonuçlanmıştı. O zaman yanlış hatırlamıyorsam 150,000 atıştan bahsediliyordu.
Köprünün altından epey sular akmış, akan sular kalite dahil pek çok değeride beraberinde alıp götürmüş anlaşılan.
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ertdr
Gerçek Sig Sauer P 226 , P 229 ister American ister Alman Üretimi olsun komple Çelik olan modelidir gerisi bence ticari olarak üretilen modellerdir , Glock 19-X yada Glock 17 Gen-5 varken yada bir H&K , Walther varken bu P 320 modelinin seçilmesinin tek sebebi bence fiyat ve siyasi sebeplerden yoksa ben Sig Sauer diye her modelinin en üst düzey olacağına inanmıyorum özelliklede 45 acp de H&K ların daha güvenilir olduğunu yurtdışı formlarda mermi istihkakının sınırsız olduğu ülkelerdeki formlarda duydum keşke H&K larda komple Çelik gövdeli tabancalar üretseydi.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi