Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IDEF'17
Genelde girebiliyor ama  bu sene twitter üzerinde İDEF'17'nin kapalı kapılar ardında yapılacağı ve fuara sivil davetli alınmayacağına dair çokça söylenti var. Bu tartışmalar özellikle savunma sanayi ile ilgilenen ve yazan meraklı arkadaşların hesaplarında dile getiriliyor. Son günün halk günü olamayabileceği endişesi de mevcut. Normalde son gün e davetiye ile herkes girebiliyor.

Alıntı

Arkadaslar bugun T.S.K. personelinin idef 17 ziyaretleri ile ilgili bir emir teblig edildi. Maalesef ben bugun gorebildim. Belki aramizda haberi olmayanlar vardir.  Bir onceki fuara ziyaret icin uygulanmayan bir prosedur mevcut. Kurum personeli olup da onceki senelerdeki gibi fuara gitme niyeti olan varsa mutlaka guncel ziyaret prosedurunu incelesin. Bahsettigim husus, sadece kurum personeli hakkinda oldugundan acik acik yazmak istemedim. Ama bugun tesadufen gordugumden oturu haberi olmayan arkadaslari uyarmak istedim. Saygilar.

Alıntı

Değerli forum üyeleri;

Benim davetiye talebim kabul edilmedi.
Kamu görevlisiyim ancak çalıştığım kurum güvenlik/savunma alanında faaliyet göstermiyor.
"Sektör profesyoneli olmadığım" gerekçesiyle onay alamadık.
Başka bahara artık.

Saygılarımla.

Alıntı

Arkadaşlar,

Mke, IDEF 2017 'de 12.7x99 mm çapında yeni keskin nişancı tüfeği olan MAM-15 tanıtacakmış.

http://www.mkek.gov.tr/Haberler/Image/MAM-15.jpg

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
Benim davetiye talebim kabul edildi. Bu seneki söylentiler nedeniyle hiç de beklemiyordum. Bizim kamu kuruluşunun da sektörle çok alakası yok.Sanırım bizi profosyonel bellemişler.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
tirendaz, fbalun, shelby, Sabri, 1905sss, sencerstm, ThePulchra
Kimler gidecek peki, bir liste çikarsak?

1) LKT

Alıntı

Merhaba,

Bir aksilik olmazsa bende katılacağım

Saygılarımla,

Alıntı

Merhaba,

Ben şuanda fuar alanının içindeyim.Hatta biraz evvel glock standının yanından geçtim. Glock'la ilgilenenler stand 2. salonda 216a1 standında. Yeri çok kolay. Ben Airbus şirketi bünyesinde burada görevliyim. Kapıda büyük beyaz bir çadır var. Oraya gidip ziyaretçi olarak akredite kartı çıkarabilirsiniz. TC. kimlik no'sunu veriyorsunuz polis hemen gpt'ye bakıyor ve size kartı veriyorlar. Ama ücretli mi değil mi bilmiyorum. Burda hummalı bir çalışma var ve yarına nasıl yetistirecekler bilmiyorum.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tirendaz, hunter 12
Düzeltme : Şimdi kartların verildiği çadıra gelip sordum, sadece online başvuru yapanlar ayın 10'undan itibaren fuara giriş yapabiliyor. Yani buraya gelipte ben fuara geldim denirse içeri giriş ihtimali yok.

Kusura bakmayın alt alta mesaj atmak zorunda kaldım çünkü üstteki mesaj da 2. düzeltmeyi yapmadı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
madenci08
İlk gün protokol günü olduğu için sivil ziyaretçi girişine kapalı oluyor. İlk gün yerli ve yabancı bütün ağır bürokratlar ve siyaset neredeyse tam kadro fuarda olduğu için güvenlik nedeniyle giriş yasağı var. Hoş fuar tam bir keşmekeş son günde solunuzdan korgenırıl geçebilir sağınıza baktığınızda emir subay/astsubayının komutanım komutanım diye koşturduğunu görebilirsiniz.

Aslında gitmeyi düşünmüyordum ama son zamanlarda kafama dank eden bir şey var. Fırsatın varsa sonuna kadar değerlendireceksin yoksa arkasından bakarsın. Hava durumu perşembe günlük güneşlik salı ve çarşamba yağışlı gösteriyor. İzin almam gerekeceği için (herkesin benim kadar zekası olduğu için perşembe yoğunluk oluşması muhtemel) en mantıklısı parçalı bulutlu mübarek gün Cuma.

2015 yılında daha önce girenler saat dokuzda kapı açılır açılmaz içeri girebilmişti ama fuara o gün ilk kez giriş yapacaklar saat 10.00-10.30'da kapı açılmıştı. Belki de kayıt ekibi tam o vakitte geldiği için öyledir.

Bu sefer kısa sürede fuardan çıkmayı düşünmüyorum ve görevlilerle diyalog kurmayı düşünüyorum. Özellikle aklımda bazı sistemler var. Fuar alanında görüşürüz İnş'Allah diyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi