IDEF'17
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IDEF'17
Bu senede eğer bir aksilik olmaz ise IDEF 2017 için yerli savunma sanayi şirketlerimizin fuar standlarında yer alan reklam giydirme ve ışıklı logo kurulumlarını yapacağız.
Bu anlamda eğer girişler konusunda sorun yaşanır ise forum üyelerine seve seve yardımcı olmak isterim. O sürece kadar bu konuyu canlı tutmakta fayda var. Hatta kurulum sürecini merak edenler için ( uçak, tank, roket vs.. demonte halleri gibi  ) montaj esnasında minik bir video çekmeye de çalışırım. Kurulumdan fırsat bulabilirsem. Bilgilerinize. 

* Bildiğim kadarı ile bazı salonlar sivil girişine kapalıydı. Ama dediğim gibi elimden geleni yaparım siz saygıdeğer TT Forum üyeleri için.

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
madenci08, tirendaz, fbalun, GullyFoyle, heisenberg, SalimD061, Gravis_Pro, TR5959, LKT, ismicey, Furkan51, XXAHMETXX, batuhanvurall, gokhankartal08, Fruktoz23, Kıraç Ata, Pusatt, cakaralmaz, BSS
Herkese Selamlar

ben davetiye talebinde bulundum, yanıt bekliyorum.

Alıntı

Bende davetiye talebinde bulunuyorum ve yanıt bekliyorum.

Alıntı

Bu sene davetiye basılmıyor. Dolayısıyla sivillerin gitmesi çok çok zor.

Alıntı

Değerli forum üyeleri fuara 2013 yılında memur olmam sebebiyle ve birazda cazgırlık yaparak girmiştim. İnternet üzerinden davetiye alabilmiştim ancak kapıda zorluk çıkarmaları üzerine memur kimliği ile girebilmiştim. Bu sene yine tüm bilgilerimle davetiye talebinde bulundum ancak herhangi bir dönüş olmadı ve olmayacak gibi.

Doğruluğundan emin olmamakla birlikte şöyle bir yöntem varmış;Fuara katılacak bir firma (stand açmak zorunda değil,herhangi bir savunma firması olması yeterli) sizin isminizi fuarı düzenleyenlere sanki kendi personeliymişsiniz gibi kendi personel listesi arasında gönderiyormuş ve komite sizi akredite ediyormuş. Sizde o firmanın elemanı gibi fuara katılabiliyormuşsunuz. Ancak mümkün müdür bilemiyorum

Alıntı

Değerli forum üyeleri;

Sivil olup da İDEF 2017 için davetiye talebinde bulunanlardan kimseye olumlu veya olumsuz dönüş oldu mu? Malum fuar tarihi yaklaşıyor. Bana henüz bir cevap gelmedi.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
BSS
E-davetiye için mail alan var mı?

Alıntı

Fuara katılabilecek olan var mı?

Saygılar.

Alıntı

Davetiyesi olan siviller girebilecek mi?Bilen biri cevap verirse çok makbule geçer.

Alıntı

Davetiyesi olan siviller girebiliyor Sayın m16a2.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
m16a2, BSS

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi