Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUDSON H9!
Anladığım kadarıyla firma hem patent konusunda , hem yatırımcı konusundada açık, zamanla taleplere göre oluşan revizelerdede son kullanıcıya kulak vereceklerini söylüyorlar.
Tabi konsept olaraksa bizim ülkemizdeki imalat anlayışı ve tutumla taban tabana zıt bir firma...

Dizayn için zaten çok söze göre yok markette pek çok kişinin yıllardır düşündüğü bir projeyi iyi bir zamanlama ile hayata geçirmişler.

Özetle güzel tasarım,güzel proje ve şanslı bir adam Smile
Bir problem yaşamazlar ve umarım tutar.

Alıntı

Sosyal medyada SS17'ye çıktı çıkacak diye aylardır sabırsızca takip ettiğim modellerden birisiydi. Bunun sebebi de ne yazık ki bizdeki gibi ZIKKO modelini piyasaya sürüp, müteakiben her iyileştirmede ZIKKO-1, ZIKKO-1A, ZIKKO ELITE vs gibi sözüm ona çeşitlilik sunmak yerine sürekli olarak rafine ederek 2,3 demo prototipin ardından son hali ile karşımıza çıkmış olmaları sanırım.
1911 kontörü, emniyetli 1911 tetiği, çekişi ve reseti ile iğne vuruşlu bir silahı, yine komple çelik gövde ile sunuyorlar. Inovasyon adına güzel bir girişim. Adamların çok büyük bir pazar hedefi olmadığını düşünüyorum ama sanırım ABD piyasası sürprizlerle dolu, ya da ben sosyal medya fenomenlerinin renkli paylaşımlarına da aldanıyor olabilirim.
Ciddi anlamda, magazinel boyutu dışına göz atamadım.
Alır mıydım, almazdım ama yine de o tetik ve kabza konforunu merak etmedim değil Smile
Çok düşük namlu/nişangah hattı (uydurdum, bore axis'i çeviremedim) sağlayabilmek ve (dedikodulara göre) şahlanmayı yukarıdan ziyade yatay olarak geriye verebilmek adına kabaca tasarlanan tetik korkuluğu önü profili (irca yayı evi) hoşuma gitmese de üstadların da dediği gibi bunca şatafatlı yatırım olmadan, kafa kafaya vererek yapılan özgün bir şeye denk gelebilmek güzel Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
PersonalDefence
Şimdiye kadar tabancanın hiçbir videoda sökülüp takılmaması ve iç mekanizmasının gösterilmemesi biraz dikkat çekici, burada son kullanıcının hoşuna gitmeyecek bir durum veya mekanik bir zafiyet mevcut olabilir.
veyahut sahra sökümünü biraz zahmetli kılabilecek bir handikapta,tabi yakında belli olacaktır.
Bunların dışında keyifli bir platforma benziyor.

Alıntı

Forumca sipariş verdiğimiz H9'lar sevk ediliyormuş Smile

We currently project shipping the H9 to distributors in 2nd quarter. Check with your local dealers to see if they plan to carry the H9. Distributor list to follow.

[Resim: gqzY9O.jpg]

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
lupus, GullyFoyle, kuzeybuzulu, demasoni, harun, Sabri, fbalun, demirci57, heisenberg, xeorx
Sonu bıçak meselesine benzemez umarım. Hayırlara vesile olsun... Smile

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, zarif_, fbalun

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi