Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul'daki poligonlar
Sayin Colt1903,

Ben de poligon henüz yenilenme aşamasındayken gitmiştim. Ancak o zaman bu şekilde bir üyelik talep etmemişlerdi. Sanırım yeni yayımlanan bir yönetmelik.
Bu arada eğitmenlerin oluşu gerçekten güzel bir farklılık. Anında müdahale ve yardım ediyorlar. Bence son derece güzel bir tesis haline geliyor, ellerine sağlık.

Teşekkürler

Alıntı

Teşekkürler bilgi için.
36lık tek kurşunun adedi ortalama 4 TL , atış ücreti ile birlikte 5.5TL eder.
Oldukça pahalı bir aktivite oldu bu iş, dolayısıyla her zaman yapmak mümkün değil ayrıca insan masrafın karşılığını da almak istiyor.
Umarım güzel ve kaliteli bir işletme olur. Gider keyifle aktivite yaparız.

Alıntı

merhaba,
yakacık poligonuna en son gittiğimde işletmecisi tadilat olduğunu ve fiyatın artık 1,5 tl olduğunu söylemişti. en son atış başına 50 kuruş öderken, poligonda hedefler ve görsel birkaç düzenleme yapıldı diye fiyatı 3 e katlamanın anlamsız olduğunu söyleyebilirim.
son ziyaretimde fiyatın çok yükseldiğini söylediğimde işletmecisi bana aynen şunu söyledi "işine gelirse, başka poligon yok"
bana göre; bu şartlar altında 12,20 ga atış yapacağıma 36 ga ile kapalı poligonda 1 tl ye atış yaparım daha iyi.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
byfortius
Merhaba.Yakacık poligon yetkilisi ile ben de biraz önce görüştüm,atış başına 1,5 Tl ,trap içinde set atış 45 TL dedi.Ayrıca herhangi bir atıcılık-avcılık derneğine üye olmanız ve bunu onlara göstermenizi istiyorlar.Fişek fiyatlarının en az 3-4 TL olduğu bir dönemde yaktığınız benzin vb saymaysanız 100 fişek için 50 fişekte kendileri almış olacak neredeyse ki bence de öylesine yetersiz bir tesis için fazla bir rakam bu.Ne yapalım ormanda-dağda atışa devam ederiz

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi