Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampanyalı ve İndirimli Ürün Duyuruları!
Lightbulb 
Kıymetli forum üyeleri,

Geçtiğimiz hafta Boyner mağazasında 650 TL' lik fiyat etiketi ile incelediğim "Columbia Flash Forward Down" montun aynısını bugün Metro' da gezinirken şok fiyat kampanyası ile 299 TL' ye aldım. İnternette 400-500 TL arası fiyat bulunabiliyor ancak beden kalmamış hepsi Small ya da Medium beden. Montlara ilgi bayağı fazla idi. 1500 adet stok olduğu yazıyordu. Tükenmeden edinmek isteyen arkadaşları bilgilendirmek istedim. 

[Resim: 20161222_135028.jpg]

[Resim: 20161222_110336.jpg]

[Resim: 20161221_130019.jpg]

Aslında bu duyuruyu "" Su ve Rüzgar geçirmez Outdoor Mont/Ceket tavsiyesi" konusunda duyuracaktım fakat bu ve bunun gibi  Outdoor ürünleri, Taktiksel ekipman, Kamp malzemeleri, Fişek, Çakı Bıçak vb. kısaca ilgi alanımız dahilinde temaya uygun olan, indirime girmiş ürünler hakkında birbirimizi haberdar etmek için bu konu başlığının çok faydası olacağını düşündüm. 

Forumda son okuduğum bir konudan örnek vermek gerekirse; Sn. 1905sss' in "Bot/Ayakkabı seçimi ." konusunda  250 TL' ye satın aldığını belirttiği Salomon GTX botun, şu an en düşük fiyat aralığı 450 500 TL fiyat bandında. Sn. 1905sss bizi bilgilendirebilse bu kampanyadan ihtiyacı olan dostlarımızda faydalanabilirdi. 

Duyan duymayanlara duyursun, duymayan kalmasın. Smile

Saygılarımla.

Alıntı
28 üye teşekkür etti:
Xlll, bolge, rainman, blacksea, Ahmet Efe, pasa_7676, Mechul, bilhan, kurtcebe88, Hakan_, tirendaz, heisenberg, demirci57, Gravis_Pro, cnrabt, emre76, husrev, ugurucar57, Gazanfer, sem, Sakin, 6patlar, Fruktoz23, victorinox, OBERON01, browning 61, xeorx, ismicey
Sn. Yasin ALAN, arastırmak için zaman ve emek harcamış ya da tesadüfen cazip fiyatlarla satış yapan satıcıyı bulmuş üyelerin paylaşımları, vakit ve nakit tasarrufu sağlayacaktır. Faydalı bir konu olacağına inaniyorum. Teşekkürler.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Yasin06, rainman, Xlll, Gravis_Pro, ismicey
Sn. Yasin ALAN,

Dün aynı konuyu açmayı düşünmüştüm bir an görünce acaba ben mi açmıştım dedim Smile Gerçekten fayda sağlayacaktır. Teşekkür ederim.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Yasin06

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi