Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sureshell 8 li shotshell carrier.
Ben de M2 için 6 'lı Mesa Tactical fişeklik almıştım. Kontrol ettim, yaklaşık 100 atış sonrası herhangi bir sorun görmedim. Vidada gevşeme de olmadı.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
cnrabt, alone61, lenduha
Fotoları ekliyorum, her yerden kusursuz ve orjinal fabrikasyon gibi duran bir ürün. Kesinlikle gevşeme ve bozulma söz konusu değil. Sürekli ve uzun süreli kullanım ve test halindeyim.
[Resim: OVyaz4.jpg]
[Resim: YqOVaE.jpg][Resim: 8PNX3W.jpg]
[Resim: m4JRaZ.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
S@riyerli, alone61, lupus, cnrabt, Mehmet Emin, heisenberg
(25-12-2016, 12:45 AM)lenduha demiş ki: Sn Ahmet Özalp, sıvı conta uygulamanızın sonuçlarını merakla bekliyor olacağım. Benzer değerlendirmeyi fişekliği bir şekilde monte ettikten sonra biraderim de yapmış, özellikle yanal kuvvetler sonrası (fişek söküp takma) tekrar gevşeme olabileceğini öngörmüştü. Hatta tüfeğin üzerinde bu aksesuar varken kutusuna yerleştirip kapadığınızda, farkettiğiniz boşluk nedeni ile vidalar üzerine yukarı+yanal yönde bir kuvvet uygulanıyor (gazoz kapağına açacağın uyguladığı kuvvet gibi).

Tekrar gevşeme olur ise B planımız bir numara büyük diş açmak olacak. Sizin silikon testi de başarıya ulaşırsa bunu da ek önlem olarak uygulamayı düşünmemiz gerekecek.

Bu arada Sn. hunter 12, velcro bantı gövdeye yapıştırmak için ne kullandınız? Bu tür aksesuarlar gövdeye ne şekilde sabitleniyor?

Saygılarımla.

Sayın Lenduha,
Bugün itibariyle, Fişeklik takılı olarak 300 atışı geçtim.
Herhangi bir oynama, gevşeme görmedim.

Würth SİLİKON SIVI CONTA 250 isimli ürün sürekli olarak -30'C - +250'C arası ortam sıcaklığında kullanılabiliyor, anlık olarak +300'C kadar dayanıklılık gösteriyor, zaman içinde sertleşmiyor esnek kalıyor.

ÖNEMLİ: Fişekliği söküp, Tüfek gövdesinde silikon izi kalıyor mu diye kontrol etmedim. Bence önemli değil fakat söküldüğünde leke bırakabileceğini düşündüm. Kozmetik konusunda hassas arkadaşların dikkate almasında yarar var.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin, alone61, lupus

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi