Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŞİMDİ SINAV ZAMANI
ŞİMDİ SINAV ZAMANI  Big Grin

internette gezinirken "Howstufworks" sitesinde yivsiz tüfeklerle ilgili bir test tarzı bir sınav buldum. Bundan esinlenerek 15 soruluk bir test hazırladım. Bu sınavda sınıfta kalma yok  Tongue Eğleneceğinizi düşünüyorum.  Eğer beğenirseniz başka testler hazırlayıp okullarda bıraktığımız sınav heyecanını yaşayabiliriz.

Test zamana karşı olduğu için soruları çok kısa sürede cevaplamak gerekiyor. Testi yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.onlinequizcreator.com/yivsiz...uiz-236029

Saygılar

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
heisenberg, cnrabt, fbalun, hunter 12, Gravis_Pro, tirendaz, PersonalDefence, Mr.Wayne, Fruktoz23, mehmetstar, mhmty74, durango, Haritacı1461, alone61, Xlll, lenduha, xlcod3r, defender45acp
Sabri Bey Merhaba.

83,857 almışsınız tebrikler. Çok kısıtlı zaman veriyor, sanırım kaydırma yaptım ve puanım 0 (sıfır).

Kalma yok dediniz alma sanırım kaldım. Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, Gravis_Pro
Sayın Sabri çok güzel olmuş. Testleri bekliyoruz.
Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, Gravis_Pro
Sn. fbalun'u kutlamak lazım
Şu anda en yüksek puan onda  Wink

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, fbalun, Haritacı1461
İtiraz ediyorum Sn. Sabri Big Grin

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, fbalun
(19-12-2016, 05:55 PM)Gravis_Pro demiş ki: İtiraz ediyorum Sn. Sabri Big Grin
Sn. Gravis_Pro
Haklısınız ne diyeyim  Tongue

[Resim: Ranking.png]

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Haritacı1461, Tongel
Sayın Sabri, benim puanımı dikkate almayınız Smile

Çünkü ben bu puanı hile yaparak aldım Smile Önce login olmadan test sayfasına girip 6-7 kez testi çözerek doğru cevapları ezberledim, sonra login olup ezberlediğim cevapları hızlı hızlı işaretledim Smile Bütün cevapları ezberden doğru işaretlesem de, zamana karşı yeterince hızlı olamadığım için o şekilde bile 100 alamadım Smile

Benim puanım geçersiz sayılsın Smile

Zaten yivsiz tüfekler konusunda sizden daha yüksek puan alabilme ihtimalim, güneşin batıdan doğması ile aynı ihtimale denk gelir Wink

Saygılar.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Furkan51, Gravis_Pro, Sabri, alone61, Tongel
Buda benden

[Resim: R11PQ6.png]

Saygılarımla.

Edit: Yıllarca bilgisayar oyunu oynamanın verdiği hisle bende hile yaptım. Yoksa bildiğim konular değildi özür diliyorum.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Sabri
Değerli TT Forumdaşlarım,

40 yıl üniversitede eğitimcilik yaptım. Öğrenmenin sınırı yok, ben de halen de öğreniyorum. Sınavın, bir değerlendirmeden başka eğitim amacı da var. Hile de yapsanız öğreniyorsunuz. Bu da bir katkı sayılır.

İlginiz için teşekkür ederim. Hoşlandıysanız, başka sınavlar da hazırlarım  Tongue

Saygılar

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
tirendaz, hunter 12, Gravis_Pro, Furkan51, Fruktoz23, heisenberg, Haritacı1461, fbalun, alone61, Tongel, lenduha, Saka
Doğru sayın Sabri hile yaparken ezberledim cevapları. Tekrar özür dilerim inşallah başka testler hazırlarsınız, onları hilesiz çözeceğime emin olabilirsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi