Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz AR24 ve K10C
Sevgili forumdaşlarım, öncelikle iyi akşamlar.

Sizlerden bir arkadaşımın srununu çözmek için bilgi almak istiyorum.  Yardımcı olursanız sevinirim. 

Bir arkadaşım Çarşamba günü Ankara' ya gidip MKEK' den ruhsatlı tabanca alacak. Kompakt bir tabanca istiyor. Sarsılmaz K10C ( eski adı Hançer olsa gerek), Sarsılmaz AR24K, Canik C100, Canik P100 ve Canik Stingray C arasında kalmış. Alım gücü fazla olmadığı için fiyatça uygun olmasını da istiyor. Fiyat olarak en uygunu AR24 olsa da, hakkında çok fazla bilgi bulamadım. Forumda da yakın zamanda bir bilgi bulamadım. Size sorum, AR24 ile K10C arasında bir kalite farkı var mı? Bu beş silahı kullanan ( özellikle AR24  K10C), hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim. 

Şimdiden teşekkürler.

Alıntı

Sayın ERDAL,

Arkadaşınız için kompakt tabanca seçim sorunundan bahsetmişsiniz. Bu forumdaki pek çok forumdaşımızın söyleyeceğini tahmin ettiğimi söyleyecegim: bu sorunu sadece arkadaşınız kendi çözebilir. Forumda her model icin inceleme ve yorumlar mevcut. Youtube'ta da  sayın Osman Ortaç beyin bahsettiğiniz modellerle ilgili incelemeleri mevcut. Bunları incelerse kendi için en uygun modeli bulacağını düşünüyorum. 

Buna ilave olarak sadece teorik değil Ankara'ya gittiğinde mkek icindeki temsilcilere giderek, Yerinde canli olarak tabancanin elinde durusunu gormesinin yararli olacağini degerlendiriyorum.

Kendimde kompakt tabanca seven ve bu sene bir kompakt model almis birkullanıcı olarak, Ankara mkek'e gidene kadar aklimda bir tabanca olmasina ragmen sonuc baska olmustu.

Umarim arkadasiniz aradigini bulur. Saygilarimla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
Teşekkürler.

Alıntı

Sn. Erdal bilmediğim modeller hakkında yorum yapamayacağım. Ama ben Canik ve Stoeger den başka yerli tabanca almam.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, Gazanfer
Öncelikle iyi gunler.
Şuan Yerli bir silah alma arefesindeyim çok araştırma yaptım ar24 model hakkında çok olumlu yorum var önceligim cz klonu bir tabanca olduğundan kılınç 2000 light ve ar24 arasında kalmaktayım siz büyüklerimden bu konuda yardım istiyorum. Forumda yeniyim imla hatalarım olmuşsa affola Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler saygılar .

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi