Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan EOS .410
Yakında beni "En son ne aldınız" başlığı altında EOS 36Ga. aldım diye görürseniz şaşırmayınız.... Smile Benim de ilgimi çeken bir modeldi, bilgilendirmeler için teşekkürler.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
1905sss, Gravis_Pro, heisenberg, Fruktoz23, SSSalih, ombra
Sn. kyucel,

Şu gez olayını çözebilsek beraber eklerdik "En son ne aldınız" başlığına Smile

Sizin için de hayırlısı olsun.

Saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
kyucel, 1905sss, Fruktoz23, ombra
Sayın SSSalih tüfeğiniz hayırlı olsun. Yakın zamanda bende 1 tane edinmeyi düşünüyorum. Tüfeğin kutu içeriğinden bahsedebilirmisiniz rica etsem,saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SSSalih
(08-12-2016, 01:22 PM)fsmy demiş ki: Sayın SSSalih tüfeğiniz hayırlı olsun. Yakın zamanda bende 1 tane edinmeyi düşünüyorum. Tüfeğin kutu içeriğinden bahsedebilirmisiniz  rica etsem,saygılar.

Sn. fsmy

Ürün kutu içeriği sadece tüfek ve kullanma kılavuzundan ibaret. 

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
fsmy
Teşekkür ederim Sayın SSSalih,bu durumda karton kutumu diye sormuyorum,cevap belli ?

Alıntı

(08-12-2016, 04:47 PM)fsmy demiş ki: Teşekkür ederim Sayın SSSalih,bu durumda karton kutumu diye sormuyorum,cevap belli ?
Sn. fsmy
Baskısız karton kutu.
Saygılarımla

Alıntı

Dün av bayisine kumpasla gidip namlu ölçülerine baktım. Buna göre;

.410 ga. namlusunun fişek yatağı kısmı Ø28 mm, namlu ucu Ø16 mm
20 ga. namlusunun fişek yatağı kısmı Ø28 mm, namlu ucu Ø19 mm

Armsan A620 slug namlu üzerindeki rampalı gezin genişliği 16 mm, arpacık genişliği 9 mm (Bayinin elinde slug namlu seçeneği olmadığı için A620 'den ölçü aldım)

Bu ölçülere göre .410 ga. modelin de slug namlu seçeneği olabilirdi. Olmasa bile ufak bir işlemle halledilebilirdi. Özler Av' ı aradım tekrar  .410 modelini alıp yanında da bedeli mukabili gez-arpacık takımını satın alıyım dedim ama fabrikanın hiç bir türlü satmayacağını belirttiler.

Armsan' ı direk aramadım henüz, onların da farklı cevap vereceğini sanmıyorum.

Saygılarımla

[Resim: ZMJ6mG.jpg]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, Sabri, heisenberg, TULPARR
Namlu fişek yatağı kısmı Ø28 mm etli bir yapısı olduğu için picatinny ray montajlanıp üzerine de dürbün takılabilir diye düşünüyorum. Paint' de bu kadar oldu Smile

Saygılarımla

[Resim: jXVXlg.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Fruktoz23
Sn.Gravis_Pro; okadar uğraşmanıza gerek yoktu Smile
Yabancı forumlarda ve youtube'da bu model tüfeklerle ilgili onlarca modifikasyon var. Sizin istediğiniz şekildekinin linkini ekliyorum. Saygılar.

Burdaki de biraz Mall Ninja tarzı olmuş.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Fruktoz23
Sn. Ruhsuz,

Armsan Eos diye aratınca çıkmıyor haliyle. H&R kopyası aklıma bile gelmedi. Neyse olası bir zombi saldırısına karşı Paint programında kendimi geliştirmiş oldum.  Big Grin Big Grin

Teşekkür ederim. Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ruhsuz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi