Ege Tayfası Urla Buluşması
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ege Tayfası Urla Buluşması
Sayın Sabri ve diğer İzmir li forumdaşlarım
Yarın Torbalı eski taş ocağı mevkiinde arkadaşlarımızla bir atış organizasyonu yapacağız.
Katılmak isteyenleri tüfeği olsun yada olmasın bekleriz.
Ayrıca 3 arkadaşımızda Ersus marka tüfek olacak, tüfeği incelemek isteyen, denemek isteyen, soru sormak isteyen herkesi bekleriz Smile
Atış alanı güvenlik kurallarına riayet etmek için müsait dolayısıyla atış güvenliğinden yana müsterih olunuz.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
tirendaz, demirci57, Xlll, Rangeman, navyblue, Alphawolf, DoganSW
(23-12-2017, 03:35 PM)DaRkNeSs- demiş ki: Sayın Sabri ve diğer İzmir li forumdaşlarım
Yarın Torbalı eski taş ocağı mevkiinde arkadaşlarımızla bir atış organizasyonu yapacağız.
Katılmak isteyenleri tüfeği olsun yada olmasın bekleriz.
Ayrıca 3 arkadaşımızda Ersus marka tüfek olacak, tüfeği incelemek isteyen, denemek isteyen, soru sormak isteyen herkesi bekleriz Smile
Atış alanı güvenlik kurallarına riayet etmek için müsait dolayısıyla atış güvenliğinden yana müsterih olunuz.

Sayın DaRkNeSs,

Yurtdışında olduğumdan katılamadım. Toplantınızın iyi geçtiğini umarım. Bilgi ve resim aktarırsanız seviniriz.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Xlll, DaRkNeSs-
Sn. Kara45

25.10 tarihli gönderide stf12 pompalı tüfeği edinmiş olduğunuzu yeni farkettim. Tüfeğiniz hayırlı olsun.
Geçen sene bu tüfekten edinmek istemiş ve son anda vazgeçmiştim. Bu tufek ile merak ettiğim husus, tüfeğin hiperbolik içten takma şoku ile 50 metrede seçili fisekler ile yaptığını iddia ettiği 5 santim altındaki grupman hassasiyetidir. Tüfeği bu hususta test etme şansı buldu iseniz, paylaşırsanız sevinirim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın SSsalih;
Tüfeğimi elden çıkartmak durumunda kaldım, gruptan başka bir arkadaşımıza devir ettim, arzu ederse o gereken açıklamayı yapacaktır. Şimdi bir mossberg 500 ile mutlu mesut yaşıyorum, sorularınız olursa cevaplayabilirim.
Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SSSalih, tekoglu

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi