Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarı
(26-02-2017, 12:20 AM)karabasan demiş ki: Sayın harun; acaba standınız da, Mossberg yivlileri görme şansımız var mı?

Teşhir modellerini getirtmeye niyetliyiz. Emniyet izin verirse ve de yetişirse... Onlar da ABD ihraç müsadesine tabi, bu nedenle yetiştirmeye çalışacağız.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, demasoni, tirendaz, bilhan, hymer, ismicey, karabasan
(15-02-2017, 10:19 PM)harun demiş ki: Prohunt fuar devetiyesi isteyenler bize mail ile başvurabilirler:

tac87@ctm.com.tr

"Prohunt 2017 Davetiye" konu başlığı ile adınız ve adresinizi bildiriniz. Posta ile adresinize ulaştırırız. Ay sonundan itibaren göndermeye başlayabiliriz.

Bu yıl standımız Salon 9 / C-141

Sn harun;

Davetiyeler elime ulaştı, çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sayın Harun davetiye elime ulaştı. Fuar da görüşmek üzere...
Çok teşekkürler.
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sayın Harun Bey, davetiye elime ulaştı. Çok teşekkürler.

Davetiye fotoğrafını Instagram'da paylaşırken #hastag kullandım ama daha önce TAC87 hastagi ile hiçbir gönderi olmamasına üzüldüm.

Eline davetiye ulaşan ya da TAC87 ile ticaretinden sonra memnun kalan kişilerin sosyal medyada #tac87 yazarak paylaşmasını tavsiye ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(07-03-2017, 02:56 PM)Saka demiş ki: Sayın Harun Bey, davetiye elime ulaştı. Çok teşekkürler.

Davetiye fotoğrafını Instagram'da paylaşırken #hastag kullandım ama daha önce TAC87 hastagi ile hiçbir gönderi olmamasına üzüldüm.

Eline davetiye ulaşan ya da TAC87 ile ticaretinden sonra memnun kalan kişilerin sosyal medyada #tac87 yazarak paylaşmasını tavsiye ederim.

Daha sosyal medyada yer almaya zamanımız olmadı. Heniz web sitelerimizi tamamlayamadık. 
İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ThePulchra
Sayın Harun,

Davetiye elime ulaştı. Çok teşekkür ederim ilginiz için. Görüşmek üzere. Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sayın Harun,
Davetiyeler için teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sn harun;
Davetiyeler elime ulaştı.Teşekkür ederim ilginiz için.
Saygilarimla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sayın Harun ve efe ava teşekkür ederim.Davetiyeler elime ulaştı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Fuarda ürün satın alabilir miyiz arkadaşlar?..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi