Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarı
Bir yığın para ödeyerek organizasyonlarına iştirak eden firmalara fuar davetiyelerini bila bedel değil, indirimli tarife ile tedarek eden, geçen yıl olduğu gibi bu yılda dışarıdan gıda maddesini girişine kısıtlama koyarak bünyelerindeki restorandan fahiş fiyatla gıda pazarlayarak sineğin yağını çıkarma konusunda boyut atlayan Prohut organizatörlerini ve fuar işletmecilerini tebrik ediyorum! Thumbs Up

Alıntı
33 üye teşekkür etti:
hunter 12, fbalun, bilhan, Tongel, heisenberg, alone61, Turkmen, madenci08, tirendaz, 1905sss, demasoni, Sabri, hymer, Fruktoz23, harun, Sakin, GullyFoyle, tekoglu, suat, OBERON01, xeorx, Cem1964, barış06, drmehmet, Ozan60, tsuba, ThePulchra, Pusatt, MMW398, ayasli, xlcod3r, whistle, xf7er
Ankara'daki arkadaşlar ben de 3-4 tane davetiye var ama gidemeyeceğim lazım olan olursa verebilirim.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
talipakil, fbalun, Ahmet Özalp
Allah nasip eder de bir aksilik olmazsa Ebilet aldım 20 nisanda oradayım

Alıntı

Dün Efe Av'a uğradım. Sağolsun Muratcan bey ihtiyacımdan fazla davetiye verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Talep eden arkadaşlara da ulaştırabilirim.
Bir de düşündüm de sn.Gravis_Pro ve sn.fbalun bir fuar buluşması organizasyonu için niçin hala bekliyorlar? Smile
Toplu bir şekilde fuar gezmek zor olabilir ama forumdaşları bir arada görmek de güzel olurdu.
Saygılarımla....

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
rainman, Gravis_Pro, Tongel
Sn. ugurucar57,

Tarih yaklaşınca ufak spontan bir buluşma yapabiliriz Smile

Saygılar sevgiler...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ugurucar57, bilhan
Sn. Muratcantona,
İsminiz anılınca kulağınızı çınlatmak istedim, forum ve müşteri dostu bir esnaf olarak, daha önce belirttiğiniz bir paylaşımınızda forumdaşlara bir ''tabancatüfek'' kodlu bir indirim tanımlamıştınız. Ben de alışverişlerimde mutlulukla kullandım. Bu uygulamayı kaldırdınız mı? Saygılar, hayırlı işler.. Yanlış bir paylaşım yaptıysam yer ve durum olarak herkesten özür dilerim.

Alıntı

Selamlar,
Geçen sene katılmıştım Prohunt' a şayet tüfek satın alacağınızı söylerseniz size istediğiniz kadar davetiye veren firmalarla dolu. Bir Shot Show veya Iwa havasında fuar beklemiyoruz keşke olsa tabi ama genede kendi vatandaşını bile para olarak görenlerle dolu. Ayrıca fuar yerleri için organizatöre ücret ödeniyor. Yer sahipleri satışta yapıyor. Birileri referans tanıdık veya başka yollarla bedava girerken bazı bireylerin ücret ödeyip girmesi bence hiç adil değil.
Sayın lupus' un dediklerine sonuna kadar katılıyorum.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tsuba
Merhaba;

Geçen yıl internetten davetiye için başvurmuştum. Hafta sonu fuara gittiğime gişeler önünde çok uzun kuyruklar vardı.
Ücretli gişesi boştu , sıra beklememek için ne kadar diye sordum. Bir sinema bileti dahi etmiyordu (yanlış hatırlamıyorsam 10 lira filandı), verdim girdim.
Yani abartılacak bir şey değildi.

Fuar tüfek ağırlıklıydı. Umarım bu sene yerli tabanca üreticilerimizin hepsini görürüz.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, tirendaz
Sayın harun; acaba standınız da, Mossberg yivlileri görme şansımız var mı?

Saygılarımla.

Alıntı

Değerli forum üyeleri,İzmir bölgesinden fuara gitmeyi planlayan kişilere verebileceğim 7 adet davetiyem mevcut.Çay ve kahve ikramı eşliğinde davetiye almak isteyen forum dostlarımızı bekliyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
mfarukarikan, Gazanfer, 1905sss, Tongel

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi