Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarı
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarı
Uluslararası İstanbul Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarının yeni tarihi  20 - 23 Nisan 2017

[Resim: silah_Fuar.jpg]

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, heisenberg, tirendaz, Tongel, Sabri, Gazanfer, Ruhsuz, czorlu, Fruktoz23, FRD, tekoglu, egnus, ThePulchra, FBC, ismicey, batuhanvurall
Arkadaşlar onurair kampanya başlatmış fuar tarihine bilet aldım.Tabi İstanbul dışında ancak uçakla gidip gelebileceklere duyurulur.

Kampanya satış tarihleri: 22.11.2016 ? 08.12.2016
Kampanya uçuş tarihleri: 01.01.2017 ? 31.12.2017

[Resim: onurair.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
heisenberg, ismicey
Fuara hazırlık Smile

[Resim: IMG_1807_zpspuu7uian.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
Turkmen, Gravis_Pro, Fruktoz23, werewolf, cnrabt, tekoglu, Tongel, ismicey, batuhanvurall, suat, Sabri, ugurkatana
Sayın 1905sss forum için aldınız değilmi bu kadar davetiye hani bizlere dağıtmak için sadece.  Cool

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Prohunt fuar devetiyesi isteyenler bize mail ile başvurabilirler:

tac87@ctm.com.tr

"Prohunt 2017 Davetiye" konu başlığı ile adınız ve adresinizi bildiriniz. Posta ile adresinize ulaştırırız. Ay sonundan itibaren göndermeye başlayabiliriz.

Bu yıl standımız Salon 9 / C-141

Alıntı
48 üye teşekkür etti:
S@riyerli, ugurucar57, karabasan, Cem1964, ilksurfer, husrev, Mechul, hymer, madenci08, demasoni, tekoglu, heisenberg, werewolf, hunter 12, Gunsnroses, Tongel, 1905sss, Saka, fbalun, ismicey, Gazanfer, batuhanvurall, talipakil, durango, Fruktoz23, ThePulchra, aseyhan, sparus, XXAHMETXX, Ahmet Özalp, OBERON01, suat, Sabri, drmehmet, mertk, emred, qanas, rainman, swatter, starixicom, karaca, Pusatt, MMW398, xlcod3r, Haritacı1461, aosenguder, kivop, whistle
Sayın Harun, geçen yıl da sizin temin ettiğiniz biletle katılmıştım, şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı

Öyle bir mesleğe sahibim ki , tarihler ne yazık ki bana hiç uymuyor Smile)))

Alıntı

Bu nasil bir sanssizlik yahu meslekten dolayi ne Prohunt nede Idef'e katilamayacagim Sad
19 Nisan'da gemiye katiliyorum,31 Mayis'ta iniyorum ve her iki fuar coktan gecmis oluyor. Prohunt'i 1 gun ile kaciriyorum,sanssizligin dibi :s

Alıntı

Sn Harun mail attım şimdiden teşekkürler.

Alıntı

Sayın Harun Bey, konuyu açan ben olduğuma göre bende haketmişimdir herhalde. Mail yoluyla adres gönderdim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi