Yakacık Poligonu Etkinliği ve Buluşması
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yakacık Poligonu Etkinliği ve Buluşması
Merhaba,

Cumartesi ve pazar günleri öğlene doğru çok yoğun oluyor. Ama açıldığı anda erken saatte gidilirse iyi oluyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Merhaba

Tam gün bellimidir Cumartesi veya Pazar ? Şahsen Pazar günü olması daha uygun gibi geliyor.

Alıntı

Pazar sabahları sakin oluyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Atışlar Sabah 08:30'da başlıyor ve genelde 08:15 gibi orada oluyoruz. Öğlene kadar atışlarımızı bitirdiğimizden sonrasını bilmiyorum.

Akşam kapanış saati ise (her ne kadar yazlık-kışlık saat uygulaması var gibi ise de)  Akşam Namaz vakti / güneşin batması ile son buluyor. Pazartesi, poligonun kapalı olduğu gün.

Aynı anda 4 kişi atış yapabiliyor. Trap-Skeet atmak isteyenler için bir başka bölümde alan mevcut. Havalı tabancalar için de kapalı bir poligon mevcut.

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, fbalun, Ahmet Efe
Öyle görünüyor ki Pazar günü sabah olması genel çoğunluğa daha uygun. Tarih durumunu da ortaklaşa belirleriz artık Smile

Saygılarımla

Alıntı

Tarih uyarsa bizde İzmit ten birkaç kişi arkadaşlarla tanışmak için katilabiliriz.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, madenci08
Bence tarih yazmadan net sonuca ulaşamayız. Bir kaç tarih seçeneği belirleyip oylama usulü sonuca varmaya çalışmak en doğrusu olacaktır diye düşünüyorum. Şu şekilde başlatsak nasıl olur;

13.11.2016 Pazar - Saat 9:00
1 - fbalun
2 -

20.11.2016 Pazar - Saat 9:00
1 - fbalun
2-

27.11.2016 Pazar - Saat 9:00
1 - fbalun
2-

Bana üç seçenekte uyuyor. O nedenle adımı hepsine yazdım. Herkes kendine uygun olan tarih ya da tarihlere, alıntı yaparak ismini eklerse, katılımcı listesi en fazla olan tarihe organizasyonu düzenlemiş oluruz.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
(08-11-2016, 01:30 PM)fbalun demiş ki: Bence tarih yazmadan net sonuca ulaşamayız. Bir kaç tarih seçeneği belirleyip oylama usulü sonuca varmaya çalışmak en doğrusu olacaktır diye düşünüyorum. Şu şekilde başlatsak nasıl olur;

1 - fbalun
2 -

1 - fbalun
2-

1 - fbalun
2-

Bana üç seçenekte uyuyor. O nedenle adımı hepsine yazdım. Herkes kendine uygun olan tarih ya da tarihlere, alıntı yaparak ismini eklerse, katılımcı listesi en fazla olan tarihe organizasyonu düzenlemiş oluruz.

Saygılar.
13\11\2016 pazar tongel

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Sn. fbalun,

Beni de aynı tarihlere yazabilirsiniz. Hava durumunu da göz önüne alarak karar veririz.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
fbalun
(08-11-2016, 01:30 PM)fbalun demiş ki: Bence tarih yazmadan net sonuca ulaşamayız. Bir kaç tarih seçeneği belirleyip oylama usulü sonuca varmaya çalışmak en doğrusu olacaktır diye düşünüyorum. Şu şekilde başlatsak nasıl olur;

1 - fbalun
2 - Gravis_Pro
3 - Tongel
4 - 

1 - fbalun
2 - Gravis_Pro
3 -

1 - fbalun
2 - Gravis_Pro 
3 -

Saygılar.

Güncel liste.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Tongel

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi