Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saiga 410 Hakkında
Sorunu çözdüm. Forumdan temin ettiğim BP marka fişekler ile mirage fişeklerin boyutunu kıyasladım bariz şekilde mirage ler kısa. Bu yüzden fişek namluya girmiyordu. BP ile hiç bir sıkıntı kalmadı. Bu mirage fişeklerin boyunun kısa olmasının nedeni nedir acaba ?

[Resim: Angy1_B.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, Seklave, Silahsız
Konu hakkında fikri kimsenin yokmu acaba?

Alıntı

Sn. SKN

Elinizdeki Mirage ve BP marka fişeklerin gramajı nedir?

Arada neden fark olur sorusuna gelince gramaj, tapa, kapsül  üreticiler ve modeller arasında fişeklerin farklı boyda olmasına yol açabilir. Nihayetinde iki fişek de 76 mm magnum. 

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SKN
(08-12-2016, 08:11 PM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. SKN

Elinizdeki Mirage ve BP marka fişeklerin gramajı nedir?

Arada neden fark olur sorusuna gelince gramaj, tapa, kapsül  üreticiler ve modeller arasında fişeklerin farklı boyda olmasına yol açabilir. Nihayetinde iki fişek de 76 mm magnum. 

Saygılarımla

Sn. Gravis_Pro 

3-4 post öncesinde bir resimde aynı iki fişek mevcut mirage 'ın boyutu daha uzun gözüküyor aynı model bendeki miraga lar kısa onu anlamadım  Huh

Alıntı

Sn. SKN

Bahsettiğiniz resmi gördüm evet. O sebeple aynı gramajda mı onu öğrenmek istemiştim. Aynı gramaj ise kıvırma farkı da olabilir diye düşünüyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SKN
(08-12-2016, 08:20 PM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. SKN

Bahsettiğiniz resmi gördüm evet. O sebeple aynı gramajda mı onu öğrenmek istemiştim. Aynı gramaj ise kıvırma farkı da olabilir diye düşünüyorum.

Gramaj olarak 19.5g

Alıntı

O zaman kıvırmadan fark ediyor demek ki

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
TULPARR
Saiga kullanıcılarından geri bildirimler bekliyorum. Smile
Saygılarımla

Alıntı

(08-02-2017, 02:25 PM)tirendaz demiş ki: Saiga kullanıcılarından geri bildirimler bekliyorum. Smile
Saygılarımla

Buyrun sorularınız var ise yanıtlayabilirim.

Alıntı

Estağfurullah, genel bir değerlendirme rica ediyorum.
Hobi tüfeği olarak almayı düşünüyorum, fişek temini konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz, kutudan çıktığı hali ile sorunsuz kullanıma hazır mı, aksesuar temini mümkün mü gibi sorularım olacaktı.
Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi