Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saiga 410 Hakkında
Sayın SKN, pazartesi size bir kutu b&p magnum fişek göndereyim. Deneyip paylaşmanızı rica ediyorum.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
1905sss, tirendaz, meprolight
(13-11-2016, 08:23 AM)hasso1 demiş ki: Sayın SKN, pazartesi size bir kutu b&p magnum fişek göndereyim. Deneyip paylaşmanızı rica ediyorum.

Fişeklerin ücretini karşılarsam kabul edebilirim. Cumartesi günü poligonda videolu testini çekerim atışların daha sağlıklı olur. Elimdeki Mirage fişeklerin boyu belki kısa geliyor diyeceğim fakat 76mm Magnum fişek.

Alıntı

Mirage magnum fişek, B&P slug magnumdan 1 mm. daha uzun.

[Resim: IMG_1336_zpsiqcscq4u.jpg]

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, lenduha, Sabri, SKN, ilksurfer, husrev, lupus, heisenberg, tirendaz, taarruz, alpago
Sayın Forum Üyeleri,

Aranıza yeni katıldığımdan dolayı mutluluğumu ifade etmek isterim. Bu nadide platformu, yaklaşık 4 yıldır takip ediyorum. Bu vesileyle, Sayın hasso1' e bir saiga 410 edinmemde göstermiş olduğu ilgi ve samimi yaklaşımından dolayı da teşekkürlerimi sunarım.
Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
meprolight
(18-11-2016, 07:15 PM)Seklave demiş ki: Sayın Forum Üyeleri,

Aranıza yeni katıldığımdan dolayı mutluluğumu ifade etmek isterim. Bu nadide platformu, yaklaşık  4 yıldır takip ediyorum. Bu vesileyle, Sayın hasso1' e bir saiga 410 edinmemde göstermiş olduğu ilgi ve samimi  yaklaşımından dolayı da teşekkürlerimi sunarım.
Saygılar

sn. seklave,

tüfekle atış yaptınızmı ? sorun yaşadınız mı acaba benim anlattığım gibi ?

Alıntı

Sn. SKN,

410-76 mm fişek veya 410-70 mm fişek piyasadan temin edemediğimden deneme imkanım olmadı. Büyük bir heyecanla bu fişeklerin ithalatını bekliyorum. Tüfeğin kurulma sesi oldukça güzel.

Saygılar,

Alıntı

(18-11-2016, 09:51 PM)Seklave demiş ki: Sn. SKN,

410-76 mm fişek veya 410-70 mm fişek piyasadan temin edemediğimden deneme imkanım olmadı. Büyük bir heyecanla bu fişeklerin ithalatını bekliyorum. Tüfeğin kurulma sesi oldukça güzel.

Saygılar,

Nereden temin edeceksiniz ?

Alıntı

Sn. SKN,

Bazı bayilerin ithalat yapacağını Sn. hasso1'den öğrendim. O vakte kadar, sabredeceğiz, umarım çok uzun sürmez.

Saygılar,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SKN
(18-11-2016, 11:11 PM)Seklave demiş ki: Sn. SKN,

Bazı  bayilerin ithalat yapacağını Sn. hasso1'den öğrendim. O vakte kadar, sabredeceğiz, umarım çok uzun sürmez.

Saygılar,

Bu sitede 76 mm .410 var görünüyor

http:// avfoni

http:// avfoni/urun/b-p-magnum-9-gr-36-cal-tek-kursun-av-fisegi

Saygılar

Alıntı

Sn Sabri.

Forumdan bugün birisi yazmıştı ondan 3 paket aldım. verdiğiniz linkte sepete ekle kısmında stok yok yazıyor zaten.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mihoku

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi