Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon34 Atış Poligonu / Başakşehir-İstanbul
Sayin Gravis_Pro
Poligon silahi ve poligon fisegini 3 TL olarak kastettiyseniz yanlis anlama icin ozur dilerim.
Sadece fisegi poligondan olarak algiladim okuyunca.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, poligon34
Sn. SalimD061,

Rica ederim. Poligon silahi ve poligon mermisi birlikte 3 TL olarak belirttim. Birçok kere gittiğimiz bir yer dolayısıyla fiyat eskisi gibi. Diğer türlü yani kendi tabancası+poligon fişeği yada tabanca+mermi bizden olursa vb. hususlarda fiyatını sormadım yorum yapamam.

Saygılarımla...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
poligon34
Bu hafta gittim, kendi silahım + poligon mermisine 3 lira ödedim. Kendi silahımız + kendi mermimiz hakkında fiyat veya foruma özel indirim bilgisi alırsak güzel olur.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Kıymetli forum üyeleri beğenerek takip ettiğim Poligon 34 yeni bir organizasyon ile ödüllü yarışma yapıyor. Sosyal medyadaki samimiyetiyle şahsım adına bir fenomen haline dönüşen iş yeri sahibi Mehmet bey ''Poligon34 Ailesi'' diye kendilerini tanıtıyor. Forumumuz da bulunan tecrübeli atıcılar katılım sağlayacaklar mı? Konuyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Saygılarımla.

Alıntı

Merhaba

Bende Poligon34 ü İnstagram sayfasından takip ediyorum. Yapılan organizasyon çok güzel, verilecek olan hediyeler çok güzel ve tatmin edici, fakat alınan ücret aşırı yüksek. 150 TL katılım ücreti bence, Halk için veya Halk günü kisvesi altında yapılan bir organizasyon da, 5 Mermi için gerçekten yüksek.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
mimaslan, tanerzorlu01
(15-03-2019, 04:23 PM)Tongel demiş ki: Merhaba

Bende Poligon34 ü İnstagram sayfasından takip ediyorum. Yapılan organizasyon çok güzel, verilecek olan hediyeler çok güzel ve tatmin edici, fakat alınan ücret aşırı yüksek. 150 TL katılım ücreti bence, Halk için veya Halk günü kisvesi altında yapılan bir organizasyon da, 5 Mermi için gerçekten yüksek.

sevgili kardeşim selamlar. sizlerin kendine olan güveninin ortaya çıkmasına vesile olmak için ve verilen ödüller fazla  olunca talep fazla olduğunda süreci daha sağlıklı ve kısa zamanda gerçekleştirmenin zorluğunu görerek 5 atışı 2 dakika içerisinde atış yapıp katılım sonuçlandırmak için  jüri deki arkadaşlar bu şekilde uygun buldular. 150 Tl katılım bedeli belki çok diyenler olacaktır. inanın çok yüksek tutun ki az katılım olsun iyi olan kazansın diye çok ısrar edenler oldu. biz bu bir halk yarışması amatör atıcıların katılımının yüksek olması için yönetim olarak müşterilerimize danışarak bu kararı aldık.
     selam ve dua ile 
poligon34 genel müdürü
Mehmet YAŞAR
02124873030
[Resim: logo-poligon34.jpg]

anonymous picture upload

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, zenforce
Parasını yatırıp kayıt yaptıran forum üyelerine bir antrenman (poligon silahı ile 25 metreden 5-10 fişek) ücretsiz olsa güzel olmaz mı ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi