Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon34 Atış Poligonu / Başakşehir-İstanbul
Sayın üyeler,

Geçtiğimiz günlerde Poligon34' e kendimi tanıtıp onların poligonlarını tanıtan bir video çekmek istediğimi belirttim ve güzel bir geri dönüt alınca da poligonun sakin olduğu benim de nöroloji sınavımdan sonraki bir gün de Poligon34'e gittim.

İlkin kapıdan girince, o gün şansa orada olan poligon sahibi Mehmet Bey ile tanıştım. Biraz kendimden ve kanalımdan bahsedince oda benim video çekme fikrimden hoşlandı. Ben Pendik-Kurtköy'den geldiğimi söyleyince güzel bir kahvaltı yaptık birlikte.

[Resim: oj9kz9.jpg]

Sonrada poligonu gezdim ve aldım kamerayı elime. Sizler için bir tanıtım videosu çektim ;

Şunları da belirtme gereği duyuyorum;

Bu zamana kadar birçok av bayisi ve silah firmasıyla iletişime geçip video çekmek istediğimi söyledim ki bunların birçoğu il dışındaydı. Ben bir üçüncü sınıf tıp fakültesi öğrencisi olmama ve tıp eğitiminin ağırlığını bir yana bırakıp başka illere seyahat edip onlarla işbirliği yapmak istememe rağmen genellikle ciddiye alınmadım maalesef.

Ancak burada ki insanlar beni bir nebzede olsa ciddiye aldığı ve bana değer verdiği için başta genel müdür Mehmet Bey olmak üzere orada bana kameramanlık yapan Oğuz ve diğer çok değerli personele çok teşekkür ederim.

Ben sabah 6'da evden çıkıp 5 adet vasıta değiştirerek eve akşam 9'da ancak dönebilmiş olmama rağmen, gördüğüm değer beni fazlasıyla mutlu etti ve yorgunluğumu bana unutturdu.

Tekrardan tüm Poligon34 ailesine teşekkür ederim ve umarım birlikte güzel işler yaparız.

Saygılarıma

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
talipakil, cem321, Sakin, pasa_7676, batuhanvurall, heisenberg, mimaslan, ThePulchra, hunter 12, Gazanfer, madenci08, fbalun, sem, PersonalDefence, Gravis_Pro, Cem1964, demasoni, TULPARR, wubıh, lenduha, alpago, tekoglu
Sn.Üyeler,

Videoda 5-10 dakikalar arası bir görüntü kaybı var o sebeple videoyu kaldırdım en kısa zamanda yenisi yükleyeceğim.

Saygılarımla

Alıntı

Video düzeltilmiştir. Aksaklık için herkesten özür dilerim.

Saygılarımla

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
mert.ozen, fbalun, heisenberg, maho07, ilbay, lenduha, Gazanfer, Gravis_Pro, ugurucar57, Zemre10, Cem1964, UUU, demasoni, TULPARR, bilhan, Tonyukuk ÖTUKEN, Mehmet Emin, serdaraktas
Sn. Fruktoz23, 
Videonun konusu bir yana, sizin gibi genç arkadaşların bu kadar işin içinde olması bireysel silahlanma hakkının savunulmasında sloganlardan çok daha fazla iş görüyor. Tebrik ediyorum... Yaşıtlarınız ipe sapa gelmez (çok afedersiniz) soytarılıklar ve efemine aksanları ile "YouTuber"(!) oluverirken, siz tam tersine doğru Türkçe ile çekilmiş videolar paylaşmayı tercih etmişsiniz. Ülkemizde ateşli silahlar konusunda bilgi veren, bir elin parmağını geçmeyen eli yüzü düzgün "YouTuber"dan birisiniz. Lütfen devam ediniz.

Saygılarımla.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
heisenberg, Gravis_Pro, Fruktoz23, Sakin, PersonalDefence, ugurucar57, Gazanfer, fbalun, demasoni, hunter 12, batuhanvurall, alpago, poligon34
Ben de Poligon34 ile aylar önce tanıştım. Temiz, yeni ve aydınlık. Mehmet ağabey ilgili ve çekingen değilseniz ne sorun yaşarsanız yaşayın çözmek için hazır bir kişi. Yeni tabancasını almış ve hala bir çok konuyu araştırıp öğrenen bir insan olarak poligonun teknik özellikleri ile ilgili görüş beyan edemem; ancak samimi ve sıcak bir ortam.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, fbalun, poligon34
(10-03-2017, 06:36 PM)lenduha demiş ki: Sn. Fruktoz23, 
Videonun konusu bir yana, sizin gibi genç arkadaşların bu kadar işin içinde olması bireysel silahlanma hakkının savunulmasında sloganlardan çok daha fazla iş görüyor. Tebrik ediyorum... Yaşıtlarınız ipe sapa gelmez (çok afedersiniz) soytarılıklar ve efemine aksanları ile "YouTuber"(!) oluverirken, siz tam tersine doğru Türkçe ile çekilmiş videolar paylaşmayı tercih etmişsiniz. Ülkemizde ateşli silahlar konusunda bilgi veren, bir elin parmağını geçmeyen eli yüzü düzgün "YouTuber"dan birisiniz. Lütfen devam ediniz.

Saygılarımla.

gençlere sahip çıkmamız lazım . geleceğimiz gençler . tüm silah severlere yasal omak kaydıyla her türlü imkan ve ortam ve ilgi göstermek ana ilkemiz. selam ve dua ile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
wubıh

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi