Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon34 Atış Poligonu / Başakşehir-İstanbul
(09-11-2016, 08:11 PM)Gravis_Pro demiş ki: Bugün yolumuz Bahçeşehir' e düşünce annemle beraber Poligon34 'ü ziyaret ettik. 

Eline de büyük gelmesine ve ilk defa eline silah alan biri için çok güzel atışlar yaptı. Girsan 'ın sanırım Tuğra modeliydi. Bu arada poligon envanterine yeni katılmış. İlk atışları anneme nasip oldu. 
Uzak gözlüğü yanında olsaymış hepsini 12 ye toplardım diyor  Big Grin Big Grin

Ben de Canik TP9 SF modelini biraz denemiş oldum 25 tanecik Smile 

Bu da videosu.

Hazır gitmişken bir kaç fotoğraf da ben çektim. 

Utaş UTS-15
[Resim: QQDaEZ.jpg]

Utaş XTR-12
[Resim: byqrAb.jpg]

Benelli Supernova

[Resim: dXQPzX.jpg]

Derya MK10
[Resim: XdV07k.jpg]

Sanal Poligon Bölümü. Değişik senaryolarda toplu olarak oynanabiliyor.

[Resim: qE6b1R.jpg]

[Resim: MkN05g.jpg]

Çayımızı içtik, biraz sohbet ettik. Teşekkür ederiz.

Saygılarımla

annemizin ellerinden öperiz keşke tanışma fırsatımız olsaydı muhtemelen yoğunluktan yada benim olmadığım bir zamana denk gelmiş . poligon34 'e her zaman bekleriz
[Resim: 12.png]

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
cevik1911, Gravis_Pro, Fruktoz23, Alphawolf, madenci08, ismicey, EKEN
(07-11-2016, 11:29 AM)Ahmet Efe demiş ki: Sayın Fbalun, keşke konum olarak da bir harita ve açık adres paylaşsaydınız. İnternetten ve harita uygulamalarından  elbette buluruz fakat ilgili başlıkta konum olması faydalı da olur.

Teşekkürler.

sevgili Ahmet Efe 
Poligon34 Konumu :
https://www.google.com.tr/?gws_rd=ssl#q=poligon34

https://www.google.com.tr/maps/@41.10016...173779,16z

https://yandex.com.tr/harita/115693/ba%C...1118741423
[Resim: 12.png]

image

hosting

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Tonyukuk ÖTUKEN, Ahmet Efe
Selamlar sevgili forumdaşlar,

Bugün Poligon34'ü ziyaret edip biraz atış yaptım. Daha önceki ziyaretimde videosunu çekmeyi unuttuğum ve bu yüzden de önceki mesajlarımda sadece sözlü olarak bahsettiğim İnteraktif Atış Uygulama odasında, merak edenlerin fikir edinmesi için kısa bir video çektim.

Benim fikrimce gerçekten keyifli bir oyun odası olmuş Smile

Öte yandan, her silah için kas hafızası farklıdır biliyorum ama yine de genel olarak silahın düz olarak hedefe doğrultulması açısından kas hafızasını oluşturma, hızlı nişan alma konularında da mühimmat yakmadan pratik yapabilme olanağı sağladığı için atıcılığa da faydası olacağını düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, asuspc, evrenay, Sabri, Tongel, Fruktoz23, Alphawolf, poligon34, ThePulchra, demirci57
Merhabalar 
Geçenlerde o ilçe de oturan kuzenlerim gitmişler. Güzel bir yer ama yöneticiler biraz fazla uyanık diye dert yanmışlardı. Bir daha gitmeyiz diyorlardı.Yatırımı bir an önce çıkarmaya çalışıyorlar herhalde.. Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
poligon34
(26-11-2016, 07:33 PM)Abdurrahman34 demiş ki: Merhabalar 
Geçenlerde o ilçe de oturan kuzenlerim gitmişler. Güzel bir yer ama yöneticiler biraz fazla uyanık diye dert yanmışlardı. Bir daha gitmeyiz diyorlardı.Yatırımı bir an önce çıkarmaya çalışıyorlar herhalde.. Big Grin

sevgili abdurrahman kardeşim. başakşehir poligon34 tüm silahseverlere güleryüzlü karşılama ve ikramlarıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine şiar edinmiş yasa ve mevzuata uymayı taahhüt etmiştir. belki yanlış anlama belki ilgisizlik belki yorgunluk belki yoğunluktan sizin kuzenler eleştirmiş olabilir. poligonumuza kuzenleriniz ve sizlerle beraber tüm silah tutkunlarını bekleriz

https://www.google.com.tr/maps/place/Ba%...d28.810294

[Resim: loogooo.jpg]

Alıntı

(09-11-2016, 08:11 PM)Gravis_Pro demiş ki:

Sn.Gravis Pro,

Allah sağlıklı uzun ömür versin, teyzenin videosunu görünce aklımda bir an aşağıdaki film canlandı... Smile

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
Pinus, Gravis_Pro, ugurucar57, Sabri, maho07, ilksurfer, Saka, Fruktoz23, demirci57, , shooter25, ckenarli
Sn. Üstadım,

Annem Pazar günü beni neden poligona götürmedin diye sitem ediyor. Bundan sonraki poligon buluşmalarımızda nasipse kendisi de katılacak. Barut koklayan iflah olmuyor Smile Teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
ugurucar57, Sabri, tirendaz, Fruktoz23, demirci57
(07-11-2016, 11:47 AM)fbalun demiş ki: Sn. Ahmet Efe,

Adres bilgisini paylaşacaktım ama çalışma belgesi fotokopisinde açık adres bulunuyor diye paylaşmadım ama haklısınız.

Açık adres şu şekilde;
Başak Mah. Mevlana Celaleddini Rumi Cad. 4. Etap 1. Kısım Sit. D-06 Blok No:22 C/46 İstanbul Çarşısı Başakşehir/İstanbul

Google Maps linki de şu şekilde;
https://www.google.com.tr/maps/place/Pol...0294?hl=tr

Saygılar.

Sayın fblalun;

Haber vermeseniz böyle bir poligon varlığından haberdar olmayacaktım. Öncelikle teşekkür ederim.

Poligon konusu açıldığında aklıma en çok takılan ve hassas olunması gerektiğini düşündüğüm havalandırma konusudur.
Sizce havalandırma nasıl? Tahliye başarılı mı?

Alıntı

Rica ederim Sn. Saka.

Poligona şimdiye kadar 2 kere gittim. Bu gidişlerim, çok yoğun atış sayılarına ulaşılan zamanlardan hemen sonraki periyot içerisinde değildi. Bu nedenle bu konuda yanlış bir yorum yapmak istemem.

Sadece poligonların açılırken yoğun kontrollerden geçmesi sebebiyle belirli bir kalitenin üzerinde açılması mecbur tutulduğundan dolayı ve poligon çok yeni olduğu için henüz havalandırmanın yoğun kullanım sebebiyle problem çıkarabilecek duruma gelemeyeceği düşüncesiyle herhangi bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Ben ordayken de havalandırma konusunda herhangi bir sorun yoktu. Size söyleyebileceklerim şimdilik bunlar.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
poligon34
(05-12-2016, 12:13 PM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. Üstadım,

Annem Pazar günü beni neden poligona götürmedin diye sitem ediyor. Bundan sonraki poligon buluşmalarımızda nasipse kendisi de katılacak. Barut koklayan iflah olmuyor Smile Teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Merhaba, poligonda Canik TP 9 SF ile atış yaptığınızdan da bahsetmişsiniz, silahla ilgili ilk izlenimleriniz nelerdi ?

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, poligon34

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi