Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni forum arayüzü hakkında Öneri ve Sorunlarınız
Değerli forum üyeleri ve yöneticiler. ''Tapatalk'' programını kullandığım zaman konulara yorum yazmada sorun yaşıyorum. Ve ''Tapatalk'' ortamında ''beğen'' düğmesini (butonunu) çalıştıramıyorum. Ve bu yüzden bilgisayar başında olmadığım zamanlarda forumu takip ederken konular hakkında bir yorumda bulunamıyorum. Ve ya kullanılan fotoğraflara katkıda bulunamıyorum. Acaba sorun bende mi, yoksa sitede mi bilmiyorum. Arz ederim Big Grin

Saygılar...

Tapatalk da beğeni butonu yok.Ayrıca çok mesaj veya sayfa sayısı çok olan konularda görüntüleme sorunu oluyor.Ayrıca son zamanlarda Tapatalkdan resimde yüklenemiyor.

1 üye teşekkür etti:
bozkurtcml
Tapatalk ile yorum yazamama ve beğeni butonu sorununu bende yaşıyorum. Düzeltmek için benim yapabileceğim herhangi birşey var mıdır ? Sayın üyeler.
Saygılar...

Konuyu inceledim. Tapatalk maalesef Mybb eklentisini yenilememiş. Sorun tapatalk ve mybb uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. Şimdilik sadece forumu görüntülemek için kullanabilirsiniz.

2 üye teşekkür etti:
ugurucar57, bozkurtcml
merhabalar,
ben forumdan bir arkadaş ile iletişime geçmek istediğim zaman,
herhangi bir kullanıcının profiline girip ''' ... üyesinin iletişim detayları '' kısmından '' ...adlı üyeye bir e-mail gönder '' düğmesine bastıktan sonra '' bu sayfayı görmeye yetkiniz yok uyarısı alıyorum.

Yeni forum arayüzümüz sebebiyle midir bu durum ?
teşekkürler

Sayın Mmystic, forumumuzda Özel Mesajlaşma yöntemi kapalıdır.

Saygılar.

2 üye teşekkür etti:
fbalun, Mmystic
Merhabalar;

Forum üyelerinden ''Undercover'' isimli kullanıcı arkadaşımdır ve şifresini unutmuş olup, forumda kayıtlı olan ''sualtitaarruz@hotmail.com'' adresli e-postasına da yeni şifre gelmedeğini ve dolayısı ile de hiçbir şekilde foruma giriş yapamadığını bana söylerek foruma iletmem konusunda ricacı olmuştur. Kendisine yardımcı olursanız müteşekkir olacaktır.

Saygılarımla.

Mesaj attım. Teşekkürler.

2 üye teşekkür etti:
Undercover, sabri34

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi