Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni forum arayüzü hakkında Öneri ve Sorunlarınız
Her şerde bir hayır vardır demişler...
Çok afilli olmuş, elinize sağlık Sn.ilksurfer...

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Tesekkurler Sn. demirci57,

Butun sorunlari hallettim. Tesekkur ikonu calismiyor. Onu da halletmeye calisiyorum.

Bu arada baska problem ile karsilasan arkadaslarimiz bu konu altinda problemleri belirtebilirler.

Saygilar,

2 üye teşekkür etti:
KaraKartal1903, demirci57
Sayın İlksurfer, anladığım kadarıyla büyük bir badire atlatmışız. İnşallah bir daha böyle hain saldırılar yaşamayız. Tüm TabancaTüfek ailesine geçmişlerimi sunuyorum. Başarılı müdahalenizi tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık.

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Sn.İlksurfer,

Bu işe ayırdığınız vakit, para vs. için size tekrardan teşekkür ediyorum. Emeklerinizin karşılığı kesinlikle ödenmez.

Naçizane şunu söylemek isterim eski arayüz daha kullanışlı ve okunurluğu daha kolaydı. Sizin için bir sakıncası yoksa, forumdaşlarımızın çoğunluğu da bu yönde talepte bulunursa eski arayüze dönmemiz mümkün müdür?

Saygılarımla.

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Sn.İlksurfer ,

Maddi ve manevi emekleriniz için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.İyi ki varsınız.

Saygılarımla.

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Sayın ilksurfer,

"edit" zaman sınırı tanımıyor.  Wink

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Çok geçmiş olsun, benim en sık kullandığım 'yeni mesajlara göz at' linkini göremedim. Bildirmek istedim. Kolaylıklar dilerim.

2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, efe1753
Geçmiş olsun sayın ilksurfer, emekleriniz için teşekkür ederim. Sitenin en altında bulunan tema seçiminde "MyBB Default" seçilirse hemen hemen eski arabirim geri geliyor ancak mesajların altındaki "alıntı yap" gibi butonlar gelmiyor. Saygılar.

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
(30-10-2016, 09:58 PM)KaraKartal1903 demiş ki: Sayın İlksurfer, anladığım kadarıyla büyük bir badire atlatmışız. İnşallah bir daha böyle hain saldırılar yaşamayız. Tüm TabancaTüfek ailesine geçmişlerimi sunuyorum. Başarılı müdahalenizi tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık.

Teşekkürler.

(30-10-2016, 10:05 PM)alone61 demiş ki: Sn.İlksurfer,

Bu işe ayırdığınız vakit, para vs. için size tekrardan teşekkür ediyorum. Emeklerinizin karşılığı kesinlikle ödenmez.

Naçizane şunu söylemek isterim eski arayüz daha kullanışlı ve okunurluğu daha kolaydı. Sizin için bir sakıncası yoksa, forumdaşlarımızın çoğunluğu da bu yönde talepte bulunursa eski arayüze dönmemiz mümkün müdür?

Saygılarımla.

Teşekkürler, 
Eski arayüz maalesef yeni versiyon ile uyumsuz. O yüzden bu değişikliği yapmak zorunda kaldık. Ama gene de bu arayüzü tercih ederseniz forum altında tema seçimi yapabiliyorsunuz.

(30-10-2016, 10:25 PM)wildeagle demiş ki: Sn.İlksurfer ,

Maddi ve manevi emekleriniz için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.İyi ki varsınız.

Saygılarımla.

Teşekkürler, sizler sağolun...

(30-10-2016, 10:49 PM)harun demiş ki: Sayın ilksurfer,

"edit" zaman sınırı tanımıyor.  Wink

Bir süre bırakalım bari bu şekilde, belki bu sefer suistimal edilmez.

(30-10-2016, 11:29 PM)Jgoodbye demiş ki: Çok geçmiş olsun, benim en sık kullandığım 'yeni mesajlara göz at' linkini göremedim. Bildirmek istedim. Kolaylıklar dilerim.

Yeni mesajlar yerine Bugünkü Mesajlar linki forumun üst kısmında mevcut. En üstteki mesajlar en yenileri oluyor. 

Şimdilik bu adresten yeni masajlara ulaşabilirsiniz. Uygun bir yere linki ilave edeceğim.
http://www.tabancatufek.com/forum2/searc...ion=getnew

Teşekkürler...

(31-10-2016, 12:21 AM)husrev demiş ki: Geçmiş olsun sayın ilksurfer, emekleriniz için teşekkür ederim. Sitenin en altında bulunan tema seçiminde "MyBB Default" seçilirse hemen hemen eski arabirim geri geliyor ancak mesajların altındaki "alıntı yap" gibi butonlar gelmiyor. Saygılar.

Doğrudur efendim. Maalesef eski arayüz yeni versiyon ile uyumsuz. Bir süre herkes alışana kadar eski arayüz linkini aşağıda bırakacağım ancak doğru çalışmıyor. Teşekkürler.

Saygılar

Sn. ilksurfer,
Bayağı bir mesai harcadınız. Emeğinize sağlık. Sanırım yeni temayı eskiye aşina olduğumuz için yadırgıyoruz Smile

Saygılar selamlar

1 üye teşekkür etti:
ilksurfer

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi