Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyanın en güvenilir AR15 platformu!
#1
Biraz '' GAG '' tadında bir konu başlığı oldu ama, Big Grin , buyrunuz, pompa mekanizmalı AR15;

Saygılar. 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
mtaner55, evrenay, ThePulchra
#2
Kesin bizim şarjörlü-pompalı yivsizlerden özenmişlerdir. Böylebir saçmalığı niye tasarlarlar anlamış değilim.

Saygılarımla.
 
Alıntı

#3
Sn.usame,

Videoda da belirtildiği üzere gaz tahrik sistemine gerek duymayan, hafif, taşıması daha kolay bir AR isteyenler için ve komünist eyaletlerdeki kısıtlamalardan muzdarip ARseverlere ulaşabilmek için...
 
Alıntı

#4
Eyvallah Sayın Üstadım;
Geçenlerde bir silah bayiinde şarjörlü pompalı görünce bizimkiler silah tasarlamadan önce ne içiyorlar diye iç geçirmiştir.
Bunlar en azından tasarlanırken bir amaca tabiler.

Saygılarımla.
 
Alıntı

#5
Fena fikir değil gibi. Aslında kurma kollu ( mavzer mekanizmalı / a.k.a. bolt action) keskin nişancı tüfeklerine alternatif olabilir mi ? Olması lazım.

Daha seri atış sağlayabilir. Kilitli mekanizma , namlu ekseninde dipçik ile kaliteli bir mesafe atışına imkan veriyor sanki.

Sağ elini tetikten kaldırmadan , dürbünden gözünü ayırmadan atış. Nispeten otomatikten daha basit görünen bir mekanizma ile daha yüksek atış istikrarı. Keşke üzerinde çalışılsa iyi bir nişancı silahı çıkar gibi .
 
Alıntı

#6
Eldekilerle yetineyim derseniz iyi platformlar vardır elbet, ama yeni ürünler ortaya çıkınca diğer iyi tabir ettiğiniz ürünler de belki değişik yeni ürünlerden ilham alır ya da rekabet edebilmek için daha iyi olma yolunda adım atmak zorunda kalır. Ancak bu şekilde platformlar kendilerini geliştirir veya yeniler. Kemik müşteri kitlesiyle olmaz bu işler. İnsanlar sırf zevk için farklı isteklerle firmalara da başvurabilirler. Firmaların bunlara makul düzeyde cevap vermesi de gayet olağandır. Kaldı ki kimse bu silahları babasının hayrına yapmıyor ki, değerli vakitlerini harcamaktan imtina etsinler.

Saygılarımla.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi