Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kısıtlı bütçe ile bir tabanca almak istiyorum, marka ve model önerileriniz nelerdir?
Sn. sharp,

Belli marka ve belli modeller için geçerlidir. Memur statüsündeki kişiler için bazı yerli firmaların, kampanyalı fiyat listesi internet sitelerinde yer almaktadır. Ancak Kampanyadan yararlanırken sadece o fiyattan; Kampanyadan yararlanamıyorsanız da diğer normal fiyattan alabiliyorsunuz. Mke de 1 TL bile az ödemek olmuyor yani Sadece Nakit alımlarda silaha göre, ilgili firma 100-150 tl gibi bir indirim yapıyor o da tek fiyat olarak geçiyor. Yani diyelim ki tisaş a gittiniz, Zigana Sport alacaksınız. Yetkili diyorki Bu silah liste fiyatı Gümüş gri renkli olanı 2.900 TL... Kredi kartı ile öderken 2.899 tl yapmıyorlar. Nakit öderseniz, 150 TL indirim yapıyoruz diyor. Ama onu 200 TL indirim yapabilme şansınız da maalesef olmuyor.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sharp
İndirim yaptırtabiliyorsunuz.  Firma MKE'ye ödemeyi kendisi yapıyor, siz de firmaya...  En azından 2015 yılında ben yerli alırken öyleydi.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sharp
Sn. üyeler herkese merhabalar.
Kamu görevlisiyim hem kendim hem arkadaşlarım MKE den daha önce silah aldık, biz 2011-2012 yıllarında Ankara' ya gittiğimizde MKE ' nin karşısındaki muhtelif silah bayilerinde modelleri inceleyip, beğendiğiniz model varsa siz şirkete ödeme yapıyordunuz, kredi kartına taksit yapıyorlardı, daha sonra sizinle gelip onlar kendi kartlarıyla MKE' ye ödeme yapıyorlar, biz aldığımızda pazarlık yapmıyorlardı sadece hediye kılıf v.s. alabilmiştik.

Bu arada günlük taşıma için mevcut tabancalarımı (Sarsılmaz Kılınç 2000, Girsan Regard) devredip daha kompakt veya daha hafif bir tabanca niyetindeydim ki uzun zamandır fiyatlara bakmamışım... Niyetlendiğim Stoeger Cougar 2550 TL olmuş Dodgy ! Girsan MC27 modeli hala indirimli alabiliyorum ancak bu silahı daha önce hiç inceleyemedim, denk gelmedi maaleseftecrübesi olan üyelerimiz varsa yorum rica ediyorum.

canik55 stingray indirim yok
stoeger cougar indirim yok
girsan mc27s indirimli 1600 TL
Polimer modeller hala çok çekici gelmiyor ama alternatiflere açığım.
Teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi