Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trijicon MRO
Sn. m16a2 Eotech in hangi modelini kullanıyorsunuz ne sıklıkla pil değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

Alıntı

Eotech lazer sistemli olduğundan çok pil harcıyor.Aimpoint led teknolojili,o yüzden daha az enerji harcıyor.Bende Eotech 553 var.Aslında kullanarak eotech in pilini bitiremedim ama pil içerisinde uzun süre durunca kendiliğinden bitiyor.Bu yüzden artık pil haznesini kullanmadığım zaman dışarıda bırakıyorum.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
lupus, tirendaz, ymhfzr, Xlll, blueokkes, alpago, usame
Sn.ymhfzr,

İyice kafanız karıştırmamak için işin dayanım, uç iklim ve ısı şartlarındaki performans, kontrol ve ayar elemanları gibi teknik ve taktik ayrıntılara girmeden seçim algoritmanızı en basite indirgeyecek bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

1. Alacağınız nişangahı bir kez alıp bir daha asla elden çıkarmayı düşünmeyecekseniz, kesinlikle bir Aimpoint alın.

2. Eğer mecbur kalıp satmak zorunda kalabileceğinizi düşünüyorsanız, hiç düşünmeyin, kesinlikle bir Eotech alın.

Saygılar.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
Xlll, xlcod3r, xf7er, tirendaz, 1905sss, m16a2, ymhfzr, madenci08, hunter 12, Sabri, Guns N' Cars, blueokkes, alpago, mimaslan, ufuk1990

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi