410 Kalibre Magnum Fişek?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
410 Kalibre Magnum Fişek?
(08-11-2016, 11:20 PM)SKN demiş ki:
(08-11-2016, 09:28 PM)harun demiş ki: 6-7 ay kadar sabredebilirseniz...

Sn. Harun,

6 ay çok uzun elimde 1 kutu fişek kaldı.  Daha tüfeği yeni aldım alışana kadar 5-6 tane kutu eritmek lazım  Shy Siz hangi modelini getireceksiniz? B&P mi ?

Beklemeye değer: Federal

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
1905sss, SKN
(09-11-2016, 12:12 AM)harun demiş ki:
(08-11-2016, 11:20 PM)SKN demiş ki:
(08-11-2016, 09:28 PM)harun demiş ki: 6-7 ay kadar sabredebilirseniz...

Sn. Harun,

6 ay çok uzun elimde 1 kutu fişek kaldı.  Daha tüfeği yeni aldım alışana kadar 5-6 tane kutu eritmek lazım  Shy Siz hangi modelini getireceksiniz? B&P mi ?

Beklemeye değer: Federal

Bolca getirmenizi tavsiye ederim, sadece ben baya bir alım yapabilirim.

Alıntı

Sn. Hasso üstada haksızlık yapmayayım. Aylarca hatta senelerce uğraşıp buraya özel, kaliteli silahlar getiriyor. Tekrar teşekkür ederim kendisine.

Ama bu konuda bir gariplik var mı anlamadım. Tek bir fişekle çalışan ve memlekette fişeği olmayan tüfek doğru tercih mi acaba? Gerçi bende uzun süre hayrandım, ve param olsa o zaman alırdım. Ama ne zaman duydum ki sadece .410
magnum fişek ile çalışıyor direk sildim listemden.

Bir kaç tüfeğiniz varsa ve bu platformu seviyorsanız alırsınız. Ama tek tüfek bu olacaksa büyük sıkıntı gibi duruyor.

En azından Saiga kullanıcıları 6 ay sonra Harun bey getirdiğinde rahat bir nefes alacaklar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
underrated
(09-11-2016, 10:38 AM)1905sss demiş ki: Sn. Hasso üstada haksızlık yapmayayım. Aylarca hatta senelerce uğraşıp buraya özel, kaliteli silahlar getiriyor. Tekrar teşekkür ederim kendisine.

Ama bu konuda bir gariplik var mı anlamadım. Tek bir fişekle çalışan ve memlekette fişeği olmayan tüfek doğru tercih mi acaba? Gerçi bende uzun süre hayrandım, ve param olsa o zaman alırdım. Ama ne zaman duydum ki sadece .410
magnum fişek ile çalışıyor direk sildim listemden.

Bir kaç tüfeğiniz varsa ve bu platformu seviyorsanız alırsınız. Ama tek tüfek bu olacaksa büyük sıkıntı gibi duruyor.

En azından Saiga kullanıcıları 6 ay sonra Harun bey getirdiğinde rahat bir nefes alacaklar.

Tek bir tüfeğim var sadece oda saiga 410 çünkü Kalashnikov' lara karşı hayranlığım var onun için aldım.  Sn. Hasso ile görüştüm zaten aralık ayı içinde fişek sorunu biticek demişti fişeksiz kalmayız ama yeni aldığım için şimdi bol bol kullanmak istiyorum onun için acele ettim yoksa dediğim gibi anlaşmayı yaptık fişekler gelicek dedi.

Yine alacak olsam yine saiga alırım o konuda yanlış anlaşılmasın  Rolleyes

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Sn. fbalun 'un paylaşımını yaptığı Poligon34 yeni açıldığı için stoğunda 410 Magnum olabilir düşüncesiyle satış bölümünü aradım. 

BP .410 cal. 8 gr. Magnum fişek 25 adetlik kutuda 47 TL olmak üzere ellerinde mevcutmuş. Telefon numarasi 0212 487 30 30 teyit ediniz.

İhtiyacınız olan fişektir de belki faydam dokunur Smile

Saygılarımla

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
fbalun, SKN, poligon34
(09-11-2016, 11:46 AM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. fbalun 'un paylaşımını yaptığı Poligon34 yeni açıldığı için stoğunda 410 Magnum olabilir düşüncesiyle satış bölümünü aradım. 

BP .410 cal. 8 gr. Magnum fişek 25 adetlik kutuda 47 TL olmak üzere ellerinde mevcutmuş. Telefon numarasi 0212 487 30 30 teyit ediniz.

İhtiyacınız olan fişektir de belki faydam dokunur Smile

Saygılarımla
hemen arıyorum çok teşekkürler.

şimdi aradım fakat magnum olanı yokmuş ellerinde 63 mm lik normal 36 kalibre mevcut Smile)) Özellikle sordum magnum dimi diye kutuya baktılar maalesef magnum değilmiş dediler.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, poligon34
Sn. SKN,

Bugün öğleden sonra Poligon 34' e gittim. Telefonda konuştuğumuz fişeği görmek istedim. Sizin aramış olabileceğinizden de bahsettim. Maalesef sizin de dediğiniz gibi Magnum sanmışlar ki ben de özellikle "Magnum mu?" diye belirtmiştim Smile Özür dilediler. Maalesef oluyor böyle karışıklıklar. Başka iki bayiye daha uğrayabilme fırsatım oldu. Sizin için sordum ama onlarda da yok şimdilik.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SKN, poligon34
(09-11-2016, 08:37 PM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. SKN,

Bugün öğleden sonra Poligon 34' e gittim. Telefonda konuştuğumuz fişeği görmek istedim. Sizin aramış olabileceğinizden de bahsettim. Maalesef sizin de dediğiniz gibi Magnum sanmışlar ki ben de özellikle "Magnum mu?" diye belirtmiştim Smile  Özür dilediler. Maalesef oluyor böyle karışıklıklar. Başka iki bayiye daha uğrayabilme fırsatım oldu. Sizin için sordum ama onlarda da yok şimdilik.

Saygılarımla.

Sn. Gravis_Pro 

çok teşekkür ederim ilginiz için. Maalesef Türkiye sınırlarında şuan magnum fişek yok yanırım :Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Bende 4 kutu kadar var. Dilerseniz mertahmetefe@g mail.com ulaşabilirsiniz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SKN
(01-12-2016, 01:18 PM)Me2T demiş ki: Bende 4 kutu kadar var. Dilerseniz mertahmetefe@g mail.com ulaşabilirsiniz.

Mail attım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi