Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
410 Kalibre Magnum Fişek?
Başlıkta belirttiğim gibi 36 kalibre magnum (76mm) fişek temin edebileceğim bir yer varmı acaba? Bir çok av bayide stok bulunmuyor. Saiga 410 için bu fişeklerden bulabileceğim yer önerebilir misiniz?

Alıntı

(19-10-2016, 07:45 PM)SKN demiş ki: Başlıkta belirttiğim gibi 36 kalibre magnum (76mm) fişek temin edebileceğim bir yer varmı acaba? Bir çok av bayide stok bulunmuyor. Saiga 410 için bu fişeklerden bulabileceğim yer önerebilir misiniz?

Sn. SKN işgören av malzemelerinin internet sitesinde var..Bende başka bir firmadan almıştım daha uyguna ama stokta görünmüyor..

Alıntı

Sn. skn, Saiga sadece o fişekle mi kullanılıyor?

Alıntı

Hayır Sn 1905sss;

Ancak saiga mekanizmasının sevdiği ve sıhhatli çalıştığı fişekler 410 magnum fişekler.
Diğerleri ile de çalışıyor ancak performans göstermiyor bildiğim kadarı ile.

Saygılarımla

Alıntı

(19-10-2016, 09:49 PM)turkmenoglu demiş ki: Hayır Sn 1905sss;

Ancak saiga mekanizmasının sevdiği ve sıhhatli çalıştığı fişekler 410 magnum fişekler.
Diğerleri ile de çalışıyor ancak performans göstermiyor bildiğim kadarı ile.

Saygılarımla

Sn turkmenoglu,

magnum olmayan fişekleri tavsiye edermisiniz? Sizin sattığınız bir ürün sanıyorum saiga bilgilerinizi bekliyorum bu konuda.

Alıntı

(19-10-2016, 09:09 PM)1905sss demiş ki: Sn. skn, Saiga sadece o fişekle mi kullanılıyor?

Sn 1905sss,

Bende bu konuda araştırma yapıyorum fakat silahın üstündede zaten 410/76 yazıyor magnum fişeğe göre yapmışlar sanırım herşeyini.

Alıntı

Sayın Ortaç, Saiga videosunda anlatmıştı. Kutu içeriğinde iki farklı icra yayı ile geliyor tüfek tabi değişmediyse. Kullanacağınız fişeğe göre değiştiriyorsunuz yayı. Videonun başında anlatılıyor.

Alıntı

(20-10-2016, 12:42 AM)septia demiş ki: Sayın Ortaç, Saiga videosunda anlatmıştı. Kutu içeriğinde iki farklı icra yayı ile geliyor tüfek tabi değişmediyse. Kullanacağınız fişeğe göre değiştiriyorsunuz yayı. Videonun başında anlatılıyor.

Evet bu videoyu izledim fakat magnum olmayan fişekler ile atış yapamıyor video da.

Alıntı

(20-10-2016, 12:04 AM)SKN demiş ki: Sn turkmenoglu,

magnum olmayan fişekleri tavsiye edermisiniz? Sizin sattığınız bir ürün sanıyorum saiga bilgilerinizi bekliyorum bu konuda.

Mekanizmayı yeterli şekilde çalıştıramayacak fişekleri tavsiye etmek mantıklı değil. Ama magnum yoksa, magnum olmayan .410 ları alır dener keyif atışları yapardım sizin yerinizde olsam. Ha sıhhatli çalışmıyorsa da dert etmez magnum fişekleri beklerdim.

Ancak diğer konuda ne diyeyim bilemedim. Ne yapsam bir turkmenoglu store mi açsam bilemedim Smile

Saygılarımla

Alıntı

Bu tüfekleri getiren Sn. Hasso1 ile telefonda görüşmüştüm bilgi almak için. Kendisi magnum harici fişekler ile çalışmadığını söylemişti. Bu yüzden işletme masrafları nedeni ile ben de bu tüfekten alamadım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi