Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TP 9 Serisi Tabancalar İçin Cerakote Dayanımı
Değerli forum üyeleri tabanca alım belgem hazır, kolluk görevlisiyim ve harç ödemeden silah alacağım. St9 sfx ya da sf alacak gibiyim ve özellikle sahra rengi olanına özel ilgi duymaktayım acaba bu tabancaların cerakote kaplamalı olanlarından kullananınız var mı? Var ise geri bildirimde bulunabilir mi? Saygılar.

[img][Resim: znobJg.jpg][/img]

[img][Resim: qEOrv3.jpg][/img]

Alıntı

Sn Northop Grunman;

Cerakote kaplama hakkında aklınıza takılanları Ankara'da Silahşör Bünyamin Usta'dan da öğrenebilirsiniz, forum dışında.
En azından oldukça deneyim sahibidirler, sizi doğru yönlendireceklerinden eminim.

Saygılarımla

Alıntı

(16-10-2016, 08:25 PM)turkmenoglu demiş ki: Sn Northop Grunman;

Cerakote kaplama hakkında aklınıza takılanları Ankara'da Silahşör Bünyamin Usta'dan da öğrenebilirsiniz, forum dışında.
En azından oldukça deneyim sahibidirler, sizi doğru yönlendireceklerinden eminim.

Saygılarımla

Sn. Türkmenoğlu bahsettiğiniz ustayı forumda sıkça duydum lakin uzak mesafede görev yapmam sebebiyle kendileri ile iletişime geçmem pek mümkün olmadı, eğer polimer ama parlak namlulu bir model alacak durumda kalırsam parlak namluyu bahsettiğiniz ustamıza mat bir renge çevirtmek niyetindeyim, şimdilik ön bilgi sahibi olmak için konuyu açtım, ancak eminim en az benim kadar bu konuyu merak eden forumdaşlar vardır, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Alıntı

Telefon ile bilgi alıp burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi