Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92FS için bir zihni sinir proje.
(02-10-2016, 04:36 PM)Triggernazi demiş ki: Vallahi alayımda ben takayım bari,paslanmaz çeliğin üzerine oje moje bizi bozar..

Büyük konuşmayın Sn.Triggernazi , oje eski forum üyeleri için çok önemli bir konuydu zamanında Big Grin

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...%B1m%C4%B1

Saygılar.

Alıntı

Sn wildeagle, oje candır Smile

Sn.triggernazi, bu linklerdeki ürünler benim işimi görmüyor gibi. Gezde sıkıntı yok ancak arpacık yataklı olmadığından değiştirilemiyor.

Alıntı

Sn. Arkadaşlar,

Arpacığın üzerine geçmedir bu, yatak,yorgan gerekmiyor..

Buda gezsiz tek arpacık

https://www.amazon.com/MeproLight-Berett...B00IECJ6G0

Alıntı

Teşekkür ederim. Bakacağım.

Alıntı

UV Glow isimli fosforlu boya verimli olur mu acaba?
Saygılarımla

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSsOA7s1h8C2oYAYhPNpV7...1dkkqzuSVg]

Alıntı

Ben vakti zamanında Amerikan malı orjinal Glow On boya kullandım, İyi bir işçilik ile uygulanırsa kesinlikle çıkımıyor. Gez ve arpacık boşluklarında donarak yumuşak plastik tarzı bir kıvama geliyor. Çıkartmak için yorgan iğnesi ile mekanik olarak kazımak lazım. Gece şarj ettiğinizde de, 15 dakika iyi, kalan 30 dakikada azalarak ışık veriyor. Tritum setlerin yerini tutmasada
memnun kaldığım bir boyadır.
Saygılarımla.

Alıntı

(02-10-2016, 08:27 PM)Gravis_Pro demiş ki: UV Glow isimli fosforlu boya verimli olur mu acaba?
Saygılarımla

Sayın Gravis_Pro, bu boya sadece UV ışık altında parlama yapıyor. Aynı firmanın karanlıkta parlayan "glow in dark" boyalarıda var lakin her iki üründe vücut boyamak için kullanıldığından sadece suyla yıkayarak bile çıkarabiliyorsunuz. Bu iş için sanıım akrilik boyalar kalıcılık açısından daha iyi sonuç verecektir. Saygılarımla.

Alıntı

Sn Oberon çok iyi bir fikirle yapmışsınız. Teşekkürler bende yapmaya çalışacağım. Umarım becerebilirim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi