Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molot Vepr-12 Geldi
Üretici ihracat iznini bekliyor. İki hafta içinde hazır olmasını bekliyoruz. Satışa sunmamız 5 haftayı bulur.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
TTD, tsotsi01, Fruktoz23
(30-11-2016, 08:37 PM)hasso1 demiş ki: Üretici ihracat iznini bekliyor. İki hafta içinde hazır olmasını bekliyoruz. Satışa sunmamız 5 haftayı bulur.
Saigalar içinde geçerli sanırım bu? Yılbaşından önce gelmeyecek gibi gözüküyor. Sn. Hasso1 benim şarjör sıkıntım konusunda vakit bulamadığım için aydın avcılığa uğrayamadım silahımla atış yapamıyorum şarjör ve fişekleri bekliyorum en kısa zamanda.

Alıntı

Fişek konusunda beni arayın. Şarjör orijinalini kullanın, sorun olmayacaktır.

Alıntı

Sayın hasso1, ürün hakkında stok ve fiyat bilgisi almamız mümkün mü?

Alıntı

Ürün stoklarımızda mevcuttur. Molot 12 perakende satış fiyatı 2000$.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
FRD
Sn hasso1,

Ankara'da Molot Vepr-12 inceleyebileceğim ve satın alabileceğim bir adres paylaşabilir misiniz? 

Teşekkürler, saygılar

Alıntı

Silahşör Av Bayii, Tandoğan Dögol caddesi üstünde. Size yardımcı olacaktır.

Alıntı

Sn. Hasso1,

Ben o beyefendiden hiç elektrik alamamıştım. Adı Bünyamin. Glock - konnektör alacaktım telefon ettim elinde olduğunu söyledi. Ne kadar olacak sanki diye fiyat sormadan gittim onca yol teptim. Vallahi yalan olmasın geçmiş gün rakam telafuz etmeyeyim ama afaki bir rakam istemişti bende o sinirle almadan çıkmıştım. Keşke daha düzgün bir temsilci bulsaydınız. 

Cerakote' a (serakot) da serakolt diyor ayrıca.

Saygılarımla.

Alıntı

Beni ararsanız sevinirim. Web sayfamızda numaralarımız mevcut

Alıntı

Sn Hasso1;
Konu ile alakalı olmadığın farkındayım fakat, affınıza sığınarak, en yoğun şekilde bu sayfada online olduğunuzu gördüm ve sormak istedim. Geçen yılın mayıs ayından beri Taurus marka revolverlerin geleceği söyleniyordu. Konu ile alakalı olarak son durum hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim,saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi