Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molot Vepr-12 Geldi
Öncelikle bereket ve hayırlar dilerim.

Başıma bir şey gelmeyecekse; bu güzel tüfeği yerli şarjörlü yivsiz tüfeklerden ayıran nedir? 5 yıldızlı üstadların ilgisini görünce öğrenme amaçlı sormak istedim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Lenduha,
Molot firması Kalashnikov RPK isimli hafif makinalı tüfek üreten Rus şirketidir. Bahse konu VEPR 12 yivsiz tüfekte RPK temeli üstüne geliştirilen GAZ PİSTON sistemli platformda çalışmaktadır. 1990 yılların ortasından beri dünya pazarında siviller tarafından kullanılmakta ve sağlamlığını kanıtlamış durumdadır.
Ayrıca tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de AK platformuna silah severlerin ayrı bir ilgisi bulunmaktadır. Orjinal atası AK-47 nini izlerini taşıyan tüfek, hem sağlam ve kanıtlanmış platformu hem de geçmiş atalarına benzerlikle silah severlerin ilgisini kazanıyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
Bu ürünün Saiga ile farkı nedir acaba? Üreten firma farkı mı?

Alıntı

Temel yapı aynı olmakla birlikte, malzeme, işçilik kalitesi Kalashnikov a nazaran daha kaliteli.

Alıntı

Sn. hasso1; bilmiyorum konusu geçti mi takip edemedim, AR15 klonlarından ithal bir yivsiz getirmeyi düşünüyor musunuz önümüzdeki dönemlerde?

Teşekkürler. Saygılar.

Alıntı

sn. hasso 1;

İstanbulda elinde VEPR bulunan bayiniz var mı acaba ? Ürünü almadan önce inceleyebileceğimiz?

Alıntı

(08-09-2016, 04:31 PM)hasso1 demiş ki: Ahşap el kundağı ve dipçik tek seçenek
Namlu boyu 483 mm
İki adet 8 kapasiteli şarjör

Yeterince elimizde mevcut...
Sn.hasso1
Yedek şarjör satışı var mı? Ücreti nedir?

Alıntı

Merhabalar;
Sayın hasso1, Ankara'da Molot Vepr-12 ve/veya Saiga .410 bulunan bayiniz var mı acaba?
Teşekkürler, saygılarımla

Alıntı

Ankara da Bünyamin üstada saiga ürünlerimizi bulabilirsiniz.
Henüz Molot yedek şarjör stoğumuza girmedi.

Alıntı

Sn. hasso1,
Molot yedek şarjörler ile ilgili güncel bir bilgi alabilir miyim ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tsotsi01

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi