Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
92 FS COMPACT L BERETTA
Sayın forum üyeleri;
Forumumuz içerisinde geçmiş ve yakın tarihli araştırmalarım ve merakım dolayısıyla; 92 FS COMPACT L kullanıcısına ait yeterli fotoğraf, video ve veri bulunmamakta ya da ben bulamamak benim hatam. Bu silaha ilgim çok yoğun olduğu için, 92 FS COMPACT L sahipleri ve saygı değer üstadlarım o güzel tecrübelerini paylaşabilirler ise, çok güzel olacaktır forumumuz için.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Engin055
Sn arlinemimar, Taşıma için düşünüyorsanız, ve bruniton finish alaşım gövdedeki boya zaman içerisinde aşındığında problem olmayacaksa , Mekanik olarak sorunsuz bir platform.
Mermi seçmez , kolay kolay tutukluk yapmaz, emniyeti sayesinde fişek yatağı dolu olarak kılıfsız(önermem) yada iç kılıfla taşırken biraz daha fazla rahat edebilirsiniz.
Atış bakımından 12.5 santim namlulu büyük abisi kadar konforlu değil ama çok minyon olmadığından ele iyi oturuyor , dolayısıyla ben hakimiyet problemi yaşamadım.
Her compact'ta olduğu gibi yüksek şarjlı mühimat atış konforunu düşürüyor.

Glock 19 kadar derli toplu olmasada taşıması kolay, uzun süre kullanma fırsatım olmadı yanlız Mkek mermileri ile irca mili yayının 3 bin mermiyi geçmeden değiştirilmesi gerekli ve tam boy versionunda olduğu gibi uzun kullanımda selameti açısından buffer kullanmaktada fayda var.

Özet, dizayn özellikleri amacınıza uyuyor ise alınabilir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
(14-10-2016, 07:13 PM)Triggernazi demiş ki: Sn arlinemimar, Taşıma için düşünüyorsanız, ve bruniton finish alaşım gövdedeki boya zaman içerisinde aşındığında problem olmayacaksa , Mekanik olarak sorunsuz bir platform.
Mermi seçmez , kolay kolay tutukluk yapmaz, emniyeti sayesinde fişek yatağı dolu olarak kılıfsız(önermem) yada iç kılıfla taşırken biraz daha fazla rahat edebilirsiniz.
Atış bakımından 12.5 santim namlulu büyük abisi kadar konforlu değil ama çok minyon olmadığından ele iyi oturuyor , dolayısıyla ben hakimiyet problemi yaşamadım.
Her compact'ta olduğu gibi yüksek şarjlı mühimat atış konforunu düşürüyor.

Glock 19 kadar derli toplu olmasada taşıması kolay, uzun süre kullanma fırsatım olmadı yanlız Mkek mermileri ile irca mili yayının 3 bin mermiyi geçmeden değiştirilmesi gerekli ve tam boy versionunda olduğu gibi uzun kullanımda selameti açısından buffer kullanmaktada fayda var.

Özet, dizayn özellikleri amacınıza uyuyor ise alınabilir.
Ben dört yildir kullaniyorum. Fakat boya atma ve üçbin mermi konusu beni de biraz tedirgin etti. Lutfen biraz ayrintili anlatirmisiniz. Teşekkür ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Sn. Triggernazi, buffer ilk kez duyduğum birşey, biraz açıklar mısınız lütfen.

Teşekkür ederim, saygılar.

Alıntı

Merhaba sayın forum üyeleri.Malum eski tip Beretta 92fs modellerinde arpacık sabit,deformasyon olayı olduğu zaman zorluk çıkartıyor,bu konuda şikayetler var. Acaba yeni üretilen beretta 92fs ve compact modellerinde arpacık değiştirilebilir mi ?

Saygılar

Alıntı

Beretta' nın sitesinde söz konusu modelin arpacığının halihazırda ne şekilde olduğu açıkça görülüyor...

http://www.beretta.com/en/firearms/finder/?ds=Pistol

[Resim: J90_C9_F10_3_QT_OPEN.jpg]

[Resim: J90_C9_F20_3_QT_OPEN.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
xeorx, Sabri, wubıh, fuat_61, Engin055
(10-02-2017, 09:59 AM)lupus demiş ki: Beretta' nın sitesinde söz konusu modelin arpacığının halihazırda ne şekilde olduğu açıkça görülüyor...

http://www.beretta.com/en/firearms/finder/?ds=Pistol

[Resim: J90_C9_F10_3_QT_OPEN.jpg]

[Resim: J90_C9_F20_3_QT_OPEN.jpg]

Teşekkür ederim sayın lupus. Yanlış anlaşılma olmasın ben eski ve yeni modelin ayrımını yapamadığım için baktığım model yeni mi eski mi olduğunu bilmediğim için sordum.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi